• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пекельна кухня
        • Tkachenko.ua
         • Діти напрокат
          • Пацанки-2

            Про шоу

            Сухарев и Ганзера

            Андрій Сухарєв та Іван Ганзера змусили плакати усіх зіркових тренерів

            Команда тренера
            19 червня 2011, 22:00

            Епізод був сповнений емоціями, оскільки за правилами проекту кожен зірковий тренер має розділити вокалістів своєї команди на пари, кожна з яких на музичному рингу спільно виконає пісню і після виступу лише тренер вирішує, хто продовжить участь у шоу, а хто залишає проект. Руслана Лижичко, Стас П'єха, Діана Арбєніна та Олександр Пономарьов з допомогою своїх дрім-тім приймали не легкі рішення, управляючи долями вокалістів власних команд на шоу "Голос країни".

            Першими на музичний ринг ступили Ольга Шаніс та Дарина Сінічкіна з команди Стаса П′єхи. Він обрав для них композицію Beyonce – Honestly, і це виявилася улюблена пісня учасниць новоствореного дуету. З самого початку Стас думав, що Дарина володіє сильнішим голосом, але на репетиціях був здивований наскільки потужно і гарно цю пісню виконує Ольга Шаніс. Навіть Костянтин Меладзе відмітив, що Дарина Сінічкіна поступається своїй суперниці. Дрім-тім Стаса, Ілля Зудін та Зіраддін Рзаєв, порадили Дарині співати більш агресивно. Стас П′єха знімав відео співу учасниць на мобільний під час репетицій і поділився, що від перегляду в нього пробігають "мурашки по шкірі". Після виступу учасниць на рингу всі тренери відмітили їхнє надзвичайно гарне виконання і перевагу Ольги. Стас П′єха вирішив, що участь у шоу має продовжити Ольга Шаніс.

            Зірковий тренер Олександр Пономарьов для вокального двобою обрав досвідченого співака Сергія (Джозепе) Юрченка та молодого вокаліста Дмитра Теймуразова. Всі учасники команди зазначили, що Сергій сильний суперник, але і йому не завадила допомога учасників дрім-тіма. Ніколо Петраш також відмітив професіоналізм Сергія. На репетиціях він почувався досить впевнено та навіть давав поради супернику. Перед виходом на ринг Дмитро дуже хвилювався, він навіть почав погано себе почувати. Це не добре позначилося на виконанні, але всі тренери одноголосно його підтримали. Олександр Пономарьов віддав свій голос на користь Дмитра Теймуразова, він продовжить участь у шоу.

            Однаково сильних за вокальними даними учасниць вирішила поставити у дует Діана Арбєніна. Ліка Бугаева та Ольга Нека мали по новому заспівати пісню Олени Свиридової – "Будет так всегда". Основний акцент Діана зробила на емоційній подачі цієї композиції і вимагала від вокалістів чуттєвого виконання. У дівчат через експресивність не пройшла вдало жодна репетиція але перед виходом на ринг вони почувалися спокійно. А Ользі дрім-тім навіть порекомендував помовчати деякий час, щоб накопичити енергію перед вокальним двобоєм. Під час виступу Діана Арбєніна постійно знаходилася поруч з рингом і співала разом з учасницями. Та коли зіркові тренери висловлювали думки з приводу вокального двобою одностайності не було. Діана Арбєніна надала перевагу Ліці Бугайовій, вона отримала шанс змагатися за звання "Голосу країни" у наступному етапі.

            Ще одна пара з команди Стаса П′єхи – Роман Стоколос та Ірина Рошкулець виконували пісню "Лунная мелодия". Після настанов та репетицій вони ступили на музичний ринг і зазвучали там як справжній дует. Стас П′єха відмітив, що у своєму виборі керується лише професійним чуттям. На його думку Роман Стоколос почувався на рингу впевненіше за суперницю, тому саме він продовжує участь у шоу. Діані Арбєніній здалося, що Ірина закохана у Стаса, через те, як вона дивилася на нього під час виступу. Ні Стас, ні Ірина здогадки Діани не спростовували.

            Прийшла черга представити своїх підопічних Руслані Лижичко. Дует Уляна Рудакова та Василь Логай з її команди, виконували пісню Валерія Меладзе та Ані Лорак – "Верни мою любовь". На репетиціях суперники не проявляли по особливому свої вокальні здібності. Але на рингу виклались на всі 100 відсотків, що й відмітили зіркові тренери. Руслана віддала свій голос на користь Василя Логая, він і продовжує участь у шоу.

            З команди Олександра Пономарьова на ринг вийшли одразу 3 вокалістки. Сестри-близнята Анна та Марія Опанасюк зустрілися у вокальному двобої з Дариною Мінєєвою. Більшість учасників команди відмітили сестер Опанасюк як сильних суперниць, не тільки через вокальні дані, а й тому, що вони вже є дуетом і досить комфортно почуваються на сцені. Проте після виступу учасниць Олександр Пономарьов вирішив, що участь у шоу повинна продовжити Дарина Мінєєва.

            Наступною парою з команди Руслани Лижичко стали Вікторія Рихлюк та Євгенія Червоножко. Євгенія - дівчина Романа Стоколоса, учасника команди Стаса П′єхи. Зіраддін Рзаєв, провидець з дрім-тіму Стаса, передрік Роману розлучення з Євгенією після проекту.
            Вікторія та Євгенія виконали запальну пісню Katty Perry – Firework. Руслана відмітила, що не може визначитися, спів котрої з учасниць їй подобається більше. Зіркові тренери не виказали одностайності з приводу вокального двобою учасниць. Тож Руслана віддала перевагу Євгенії Червоножко, яка переходить до наступного етапу.

            Найнеочікуваніший дует Діани Арбєніної, не тільки для самих учасників, а й усіх зіркових тренерів, Андрій Сухарєв та Іван Ганзера викликав сльози на очах у всієї аудиторії.

            На репетиціях Діана зі своїм дрім-тім відмітили, що хлопці надзвичайно гарно співають, але зовсім не змагаються. Вони виконували пісню Валерія Меладзе – "Не тревожь мне душу скрипка". На першій репетиції Івану не вдалося виконати пісню через хвилювання. Андрій Сухарєв співав чудово, хоча й відмічав, що ця композиція не дуже зручна для його вокалу. Всі зіркові тренери були вражені блискучим виконанням пісні дуетом та навіть заявили про бажання залишити два голоси в проекті. На ринг запросили Костянтина Меладзе, який пояснив, що за правилами один з виконавців має залишити проект. Діана Арбєніна не могла стримати сліз, їй довелося зробити вибір. В цей момент сльози були на очах у всіх зіркових тренерів і ведучого. Діана надала право продовжувати участь у проекті Івану Ганзері.

            За результатами епізоду "Один на один" у командах зіркових тренерів тепер залишилося по 12 учасників, шоу залишили 8 вокалістів.

            Слідкуйте за інтерв'ю учасників на сайті - вже з понеділка!

            Сортувати по:
            даті    
            популярності    
            • наталья 25 июня, 15:32
              
             не згоден
              
             згоден
             очень жаль, что нас лишили удовольствия слушать Андрея. Хотелось увидеть совместную работу Андрея и Дианы - каким бы он стал после шоу. Просто нехочется этому верить.
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • МелОман 21 июня, 13:10
             3  
             не згоден
              
             згоден
             Такой Человек Как Андрей не потеряется=)) Тем паче после этого проекта. Диана сделала правильный выбор выбрав Ивана хоть и было очень тяжело ей это сделать, и Андрей поступил как настоящий мужик прокомментировав после выступления что Ивану это нужнее чем ему. Тем не менее кто выбыл кто остался лично для меня Все участники ОГРОМНЫЕ (Виличезні) таланты при том ещё встречаются самоучки (либо же как говорят самородки). Да есть те кому больше отдаешь предпочтение даже бывает больше переживаешь за них. Но как я читал в группах в соц сетях и новостях комментарии с таким содержанием как: вот они плохие заелись или та он хуже она хуже фууу итак далее становится обидно в какой-то мере за ребят и задается один вопрос, а что вы можете? Писать то чего не стоит и протирать (прошу прощения за подробности) штаны и стулья?? И что хочу пожелать всем ребятам, не знаю может кто посетит просмотрит и передаст из приближенных. _НИКОГДА НЕ ОСТАНАВЛИВАТЬСЯ!Продолжать в том же духе И ЗНАТЬ ЧТО ВСЕ ОНИ ТАЛАНТ!
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
             Marina 23 июня, 05:05
              
             не згоден
              
             згоден
             Подписываюсь по каждым вашим словом.
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Ант онина 21 июня, 13:02
             1  
             не згоден
              
             згоден
             drakula1979 Вчера, 20:08 Да ну что ж мы такие наивные Андрея Сухарева и Ивана специально поставили для поднятия рейтинга после негатива когда не выбрали калоритного Зайца и Матвиенко. После того как посыпался гнев зрителей Матвиенко вернули. Сейчас то же самое будет с Сухаревым, ну как вариант типа зрительским голосованием его вернут. Это все манипуляции продюсеров! Это же ТВ, им надо рейтинг, о чем бы мы еще тут писали, если б все было по правильному!!!!!
             я тоже за Андрея, но как его вернут, если это не прямые ефиры. Это снималось 2 месяца назад, а нам показывают только теперь......................................
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • МАРИЯ 21 июня, 09:07
             3  
             не згоден
              
             згоден
             Не понимаю, о чём думала Диана когда ставила на дуэль Ивана и Андрея, ведь исход был понятен что кто-то из них уйдёт! Зачем же так?????!
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
             Marina 23 июня, 05:04
             1  
             не згоден
              
             згоден
             Объясняю: поставить Андрея в пару к другому участнику, который изначально был бы слабее Андрея, обозначало бы для Дианы предать свои принципы. Да, ей было понятно, что кто-то уйдёт, да, она знала, что ей будет тяжело делать выбор, но она взяла на себя ответственность за всё случившиеся (когда остальные не смогли даже сказать ничего вразумительного). И это, по-моему, заслуживает огромного к ней уважения. Кстати, я болела за Андрея. :(
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Оксана 21 июня, 01:09
             2  
             не згоден
              
             згоден
             ребят, вы не подскажите, что за музыка играла, когда из двух ребят одного выбирали? ну просто оочень нужно.
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Ольга 21 июня, 00:28
             2  
             не згоден
              
             згоден
             Нельзя было выбирать между Иваном и Андреем, они оба уникальны. За Андрея обидно, его голос просто неповторим
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Светлана 20 июня, 23:19
             2  
             не згоден
              
             згоден
             Я очень хочу,чтобы голос Ивана Ганзеры стал голосом страны.
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Вадим 20 июня, 23:13
             1  
             не згоден
              
             згоден
             Согласен с выбором Дианы.
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Галина 20 июня, 23:11
             1  
             не згоден
              
             згоден
             ВАНЯ был лучше.
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            • Сергей 20 июня, 22:09
             1  
             не згоден
              
             згоден
             Такой голос как у Андрея редкость. Этот человек не должен потеряться. !!!
             відповісти цитувати
             поскаржитись на коментар
            12345
            Гороскоп
            Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы