• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • ++
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Твоя країна
       • Мир наизнанку
        • 1+1 media
          Загальна інформація
          Про проект
          Переможе найкращий!
          Голос країни

          "Голос країни" - телевізійне вокальне шоу, зняте й показане телеканалом 1+1. Це не традиційне талант-шоу, а пошук професійних і різножанрових голосів. Ключові відмінності "Голосу країни" від звичних вокальних шоу: високі вимоги до рівня вокалу і шанобливе ставлення тренерів до кожного з конкурсантів. Саме тому більшість учасників "Голосу країни" - це професіонали з вражаючими вокальними даними.

           

          В рамках "Голосу" тренери не ставлять перед учасниками завдання змінитися, зламати свій традиційний підхід до репертуару чи стилю, а працюють з ними на рівних. Вони підтримують вокалістів, допомагаючи стати ще сильнішими.

           

          Зіркові тренери третього сезону: Тіна Кароль, Олег Скрипка, Олександр Пономарьов та Святослав Вакарчук.

           

          Етапи

           

          Перший етап проекту це "вибір наосліп" або "сліпі прослуховування". Зіркові тренери сидять спиною до сцени і не бачать, хто саме виступає. Їх завдання – відібрати найкращих учасників, орієнтуючись виключно на голос. Кожен тренер повинен взяти до своєї команди 14 вокалістів.

           

          Вокальні батли один на один – це наступний етап "Голосу країни". Кожен тренер розбиває свою команду на дуети, які змагаються у вокальному рингу. У кожному дуеті з двох учасників залишається лише один.

           

          А далі настає час прямих ефірів, де переможців визначають глядачі шляхом телефонного та смс-голосування. З кожним ефіром учасників шоу стає все менше. Переможець у проекті - лише один, найсильніший вокаліст та найкращий артист.

           

          3G-репортер

           

          У рамках "Голосу країни" знімається спеціальне онлайн-шоу "3G-репортер" про закулісне життя проекту. На сайті "Голосу" і сторінках у соціальних мережах глядачі, паралельно з телевізійним ефіром, можуть спостерігати за тим, що відбувається за лаштунками, бачити емоції учасників безпосередньо після виступу, більше дізнаватися про факти їх біографії. Ведучий онлайн-шоу - Микита Добринін.

           

          Історія

           

          "Голос країни" - це українська адаптація оригінального формату The Voice of Holland, який вперше з'явився в ефірі голландського телебачення на каналі RTL в 2010 році. Переможцем шоу в Голландії став 27-річний власник тату-салону Бен Сандерс. Перша версія "The Voice of" стала справжньою сенсацією, побила всі можливі рекорди глядацької популярності. Україна і США - дві країни, які слідом за голландцями почали роботу над адаптацією формату.

           

          Другий сезон шоу мав назву "Голос країни. Нова історія". Його переможцем також став підопічний Діани Арбєніної львів’янин Павло Табаков.