• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Зняти все
        • Пекельна кухня
         • Tkachenko.ua

           Про шоу

           Матвієнко Тоня_батл3

           Антоніна Матвієнко: виграє проект або прислухається до маминої поради?

           Команда тренера
           4 липня 2011, 14:11

           Фаворитка пісенного шоу вперше після вокального поєдинку розповіла, як боролася за перемогу у другому шансі, як не змагаючись змагалася у битві з Олександром Оверченком.

           У своєму першому виступі на проекті Тоня Матвієнко не відразу змогла довести зірковим тренерам шоу, що вона гідна брати участь у проекті. Однак підчас сліпого прослуховування Костянтин Меладзе надав дівчині другий шанс, яким Тоня успішно скористалася і потрапила до Руслани.

           Більше того, завзятість і унікальний тембр голосу дочки народної артистки України Ніни Матвієнко допомогли учасниці шоу перемогти у вокальних боях і отримати можливість виступати в прямих ефірах проекту. Тепер, після усіх труднощів і кастингів, Тоня Матвієнко стала однією з фавориток шоу і головною претенденткою на перемогу – такий висновок можна зробити через надвисоку активність її прихильників у соціальних мережах.

           Тоню, після вашого з Сашком двобою Руслана наголосила на його джентльменстві, та вирішила, що він може поступитися тобі місцем на проекті. Чи справедливо це, на твою думку?

           Звичайно, мені хотілося почути більш вагомі слова, чому саме я, а не він. Під визначення переможця можна підібрати будь-яку фразу. Думка Руслани та її вибір прозвучали дуже толерантно відносно Сашка. І, до речі, він чудово заспівав!

           Велика кількість людей просила повернути тебе до шоу. Чи відчуваєш зараз завдяки цьому якісь преференції порівняно з іншими учасниками?

           У кожного з нас вже є свої прихильники, і я не можу сказати, що в мене є привід відчувати себе особливою. Проте з’явилася відповідальність, адже тепер я не маю права підвести людей, які за мене вболівають

           В якому напрямку зараз буде розвивати тебе тренер як артистку?

           Ви не повірите, але мене так само цікавить відповідь на це питання! Поки що немає якогось однозначного образу. Проте можу сказати, що ми з Русланою легко знаходимо спільну мову в усіх творчих моментах. Конфліктів я не люблю, адже завжди можна домовитися.

           Після другого твого виступу на "сліпому відборі" на твою адресу було багато негативних коментарів, ніби-то ти можеш співати виключно народні пісні. Як ти сприймаєш таку критику? Чи справедлива вона?

           Мабуть, люди, які пишуть і говорять таке, не знайомі з моєю творчістю і не знають, що я співаю поза проектом. Тому і виникає така негативна суб’єктивна точка зору, на яку я просто не реагую! Як ці критики можуть знати, що мені краще співати, якщо, навіть, не чули у моєму виконанні народну пісню! Адже до сих пір на проекті я співала виключно авторські композиції.

           Кого зі своїх суперників нині вважаєш найсильнішим? Кого шкода з тих, хто вибув на етапі битв?

           Якщо обирати за фактором професійності виконання, то найсильнішою є, мабуть, Міла Нітіч. Деякі симпатії в мене встигли виникнути до Каті Грачової та Ліки Бугайової. Вражає своєю щирістю Арсен Мірзоян, хоча він вибив з боротьби гідного вокаліста і симпатичного мені хлопця Ростислава Кушину. А взагалі я суддям не заздрю, бо зробити вибір з багатьох талановитих артистів - справа не дуже благородна. У кожного з виконавців є свої неповторні вокальні та особистісні нюанси, дані їм Богом. З тих, хто вибув, найбільше мені запам’ятався Олександр Чехутський з моєї команди.

           Яких якостей тобі зараз не вистачає, аби перевершити свої попередні виступи?

           Мені не вистачає спокою: проект амбіційний, і це напружує. Тебе увесь час порівнюють з іншими, з тобою ж, але на попередніх етапах, критикують. Разом з цим мене це підштовхує до експериментів та імпровізації у вокалі. В мене є все, щоб співати! Просто не даю собі зупинитися.

           Твоя мама, як вже досвідчена артистка, дає тобі якісь поради щодо подальшої участі в шоу?

            Мама відправила мене на шоу з дуже мудрою настановою: "Не загубити себе і вірити в те, що я роблю!".

            Як справляєшся з хвилюванням перед виходом на сцену? Є в тебе якісь професійні секрети?

            Жодних спеціальних вправ не роблю. Прошу Господа дати мені сили, глибоко вдихаю разів п’ять і вперед!

           Чи доводилося тобі вже виступати в прямому ефірі? Не хвилюєшся через таку відповідальність?

           В мене є досвід роботи наживо у прямому ефірі, і, безумовно, це додаткова відповідальність. Проте я викладаюся по максимуму в будь-якому випадку, незалежно від того, для якої кількості глядачів та де я виступаю.

           ..Сьогодні Тоня і справді, вперше розповіда про всі свої хвилювання та нюанси свого шляху до прямих ефірів. Впевнені, що у вас ще залишилось багато питань до неї, тож є чудова можливість поспілкуватись із Тонею під час онлайн-конференції 8 липня о 13-00. Свої питання ви зможете поставити співачці, скориставшись спеціальною формою.

           Сортувати по:
           даті    
           популярності    
           • slavaret 24 июля, 04:17
             
            не згоден
             
            згоден
            А чомуніхто не хоче сказати про чудові вокальні дані Антоніни?! Дуже рідко, коли в сімї можуть одним тембром співати двоє. Тоня , Ти молодець, а мамі і татови велике спасибі.
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Александр 17 июля, 22:22
            1  
            не згоден
             
            згоден
            Вам всем легко коментировать, обливать грязью, но у всех был шанс доказать что он(она) лучьше Тоньки, надо было прийти и учасвовать в конкурсе.
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Tr 17 июля, 22:15
             
            не згоден
             
            згоден
            "Если тебе плюют в спину, значит ты впереди...." Антонина точно фаворит!!!
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • саша 17 июля, 21:20
             
            не згоден
             
            згоден
            когда я слушаю тоню мне на душе так приятно!!! ёе должны выбрать в голос страны
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Сергей 17 июля, 10:49
            1  
            не згоден
             
            згоден
            Я также, как и некоторые из комментировавших, считаю, что при выборе победителя дуэли, Руслана выбрала маму Тони. Но я обратил внимание еще на одну деталь: во всех предыдущих дуэлях победивший приходил к своей группе, а проигравший к группе поддержки. А в этой дуэли - все наоборот. Я думаю это говорит о многом. Я даже сам себя эмоционально представляю в этой ситуации на месте каждого из дуэлянтов. Думаю в этой ситуации Тоня тоже прекрасно понимает что произошло, только ей не хватает мудрости в принятии правильных решений. Надо понимать, что в таких программах важна не победа, а процесс и то какой ты в нем.
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Иванна 12 июля, 19:06
            1  
            не згоден
             
            згоден
            слушательница 4 июля, 22:43 Очень понравилось исполнение Саши и совсем не понравилось исполнение Тони!!! Если бы не фамилия Тони, то вообще ни слушать ни смотреть её не хочется!!!!!!!!!!!!!!
            Ее голос может нравится или нет, дело вкуса, но раздражает восковое безэмоциональное выражение лица, даже не лицо, а маска, маска фарфоровой куколки, не спорю хорошенькой, но без переживания, без чувства, буз эмоции. Матвиенко - это бренд. Трудно не согласиться, но видимо речь о Нине Матвиенко! Тоня хороша в этно жанре и нелепа и откровенно слаба в другой роли! Жаль, что в угоду Бренду засудили Сашку и Севиль! Жаль!
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
            Мадам Клю 13 июля, 11:24
             
            не згоден
             
            згоден
            Полностью согласна
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Дмитрий 12 июля, 17:29
            2  
            не згоден
             
            згоден
            Та вы помоему так же разбираетесь в музыки как Джигурда в авиамоделирование... У Тони идеальный голос она этоголос Украъны такой голос каким пели наши предки и в наших же интиресах развивать его! Бренд это кончно сильно сказано Бренд это её мамо Тоне ещё надо расти до её уровня но такому голосу всё непочём. Так что смотрите правде в глаза она фаворит и не изза фамилии а изза мамы и не изза того что её мама повлияла на решение судьи а изза того что её мама научила её путь таким ангельским и настоящим Украинским голосом!!! Тоня улыбайся..критикуют только великих....
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Вера 11 июля, 10:24
            2  
            не згоден
             
            згоден
            Мда.......Ну допустим,как сказала Руслана"Тоня-бренд...".Хотя,я с этим не согласна.Но! "Бренду" скромнее нужно быть,скромнее!"Правильно сказала Руслана...бла,бла,бла..."Еще не вечер.
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Юрий 10 июля, 22:07
            4  
            не згоден
             
            згоден
            Шоу просто супер, несмотря ни на что буду его смотреть до конца. Со всеми согласен относительно Тони, Руслана выбрала Тоню с оглядкой на Н.М. это несправедливо. Руслана, прочти эти комментарии.
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           • Кубышка 10 июля, 21:59
            1  
            не згоден
             
            згоден
            я сильно разочаровалось в Руслане после дуэлей Тони с Александром и Севилью, хотя, что можно ожидать от депутата ВР.
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
            Александра 11 июля, 10:58
            1  
            не згоден
             
            згоден
            Коротко и верно!
            відповісти цитувати
            поскаржитись на коментар
           1234
           Гороскоп
           Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы