• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пацанки-2
        • Міняю жінку 4

          Про шоу

          Голос_4

          Головний приз "Голосу країни" на 1+1 – контракт із Universal Music Group

          Команда тренера
          12 квітня 2011, 17:34

          Вперше на українському телебаченні участь у вокальному шоу надаватиме переможцю унікальну можливість працювати на рівні із зірками світової величини.

          Переможець нового вокального шоу каналу "Голос країни" отримає контракт на запис та випуск свого альбому у найбільшій рекординговій компанії світу – Universal Music.

          Universal Music також зніме для переможця "Голосу країни" два відео-кліпи, візьме на себе організацію гастролей та PR-супровід співака. Лейбл займатиметься просуванням альбому не лише в Україні та СНД, а і по всьому світу. За словами Дмитра Коннова, генерального директора Universal Music Russia, фіналіст шоу "Голос країни" зможе повністю розкрити свій талант і стати справжньою зіркою, працюючи в кращих музичних студіях, з кращими аранжувальниками та композиторами.

          Universal Music Group – найбільша у світі музична компанія. Група працює у 77 країнах, охоплюючи 98% музичного ринку світу. Зокрема, UMG працює із такими зірками як Lady Gaga, Стінг, Емінем, гурт Black Eyed Peas, U2 та багатьма іншими.

          Отже, щоб отримати контракт із найбільшим світовим рекординговим лейблом, вокалістам необхідно пройти перший етап кастингу шоу "Голос країни", де голоси обирає Костянтин Меладзе. Потім – другий етап, де 4 зіркових тренери набиратимуть команди, з якими працюватимуть протягом усієї програми. Зірковими тренерами будуть Діана Арбеніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов, та четверта зірка, яку буде названо згодом. Переможе той, кого глядачі оберуть голосуванням у прямому ефірі.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Мясо 27 мая, 11:45
            
           не згоден
            
           згоден
           Толку від того контракту?!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • ted 23 мая, 15:48
            
           не згоден
            
           згоден
           Жыдо-- рашевская кодла выбирает украинцам голос украины Ганьба
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Sergey 23 мая, 12:35
            
           не згоден
            
           згоден
           стас Сегодня, 10:40 вчера смотрел передачу с женой. смотрелась передача на одном дыхании. не могли оторваться. очень жаль , что не взяли Тоню Матвиенко! хорошо, что не взяли лысого с песней Хиля. чувствуется с приходом Бени Коломойского, у канала появились средства на классные проекты. Радует, что не было рекламных пауз. Так держать!!!! всем удачи. ждем новых выпусков!
           Concerning advertizing it will be in the further releases. As in the first releases it is necessary to involve audience and as much as possible.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • стас 23 мая, 10:40
            
           не згоден
            
           згоден
           вчера смотрел передачу с женой. смотрелась передача на одном дыхании. не могли оторваться. очень жаль , что не взяли Тоню Матвиенко! хорошо, что не взяли лысого с песней Хиля. чувствуется с приходом Бени Коломойского, у канала появились средства на классные проекты. Радует, что не было рекламных пауз. Так держать!!!! всем удачи. ждем новых выпусков!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы