• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пацанки-2
        • Міняю жінку 4

          Про шоу

          Голос_12

          Костянтин Меладзе буде музичним продюсером проекту "Голос країни"

          Команда тренера
          14 лютого 2011, 17:41

          До команди вокального шоу телеканалу "1+1" приєднався найуспішніший продюсер в СНД - Костянтин Меладзе. Він візьме учать у першому етапі кастингу голосів, а в подальшому буде підбирати репертуар для учасників, займатися аранжуванням і всім музичним контентом.

          За словами Костянтина, його дуже зацікавив формат "Голос країни", тому що він простий і суворий: "Тут найголовніше: чи вміє людина співати, чи талановита вона у музичному плані. Немає жодних обмежень - ні за зовнішнім виглядом, ні за будь-яким іншим професійними якостями", - розповідає Меладзе.

          Ірина Іонова, продюсер шоу "Голос країни", розповіла: "Нашим майбутнім учасникам пощастило - вони будуть працювати з найталановитішою та найкомпетентнішою людиною в цій галузі. Костянтин з великим ентузіазмом починає роботу з нами, і ми раді вітати його в команді!"

          Нагадаємо, незабаром відбудеться прем'єра шоу "Голос країни" на телеканалі 1+1. Це – масштабний та професійний український телепроект. "Голос країни" - не традиційне талант-шоу, тут не буде кумедних номерів і смішних учасників.

          У цьому проекті важливі тільки вокальні дані, тому попередній кастинг проходить і серед професійних вокалістів.

          Після першого етапу кастингів з учасниками починають працювати 4 коучі - зірки першої величини в певних музичних жанрах - які будуть допомагати і розвивати свої команди. У "Голосі країни" коучі ставляться до учасників шоу як до колег, вокалістів не будуть змушувати змінюватися. Команди будуть працювати разом для відточування вокальних даних кожного.

          Костянтин Меладзе - продюсер, композитор, аранжувальник. Костянтин продюсує гурти "Інь-Ян" і "ВІА Гра", Вєру Брежнєву, а також свого брата, популярного виконавця Валерія Меладзе.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • лава 3 июня, 23:05
            
           не згоден
            
           згоден
           Уважаемый Константин!нахожусь в восторге от ваших песен!очень нравиться песня-обернитесь в исполнении вашего брата и Лепса.и исполнение и певцы-супер!!а вот с клипом не согласна-не попали.извините конечно...но если бы клип был с глазами бездомных или сирот или покинутых детьми стариков-была бы бомба!!!я рыдала под песню!!!а увидев клип разочаровалась.если у кого-то из прослушиваемых хватит смелости и смекалки исполнить эту песню-бетите!он точно не пропадёт и главное как не обернуться под такую песню?!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Друг 27 мая, 21:42
            
           не згоден
            
           згоден
           Костя признайтесь Тарас это СИЛА!!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы