• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • ++
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Роксолана
        • Пекельна кухня
         • Твоя країна
          • Мир наизнанку

            Новини

            пономарьов

            Пономарьов запросив на "Голос країни" солістку гурту Arabesque

            Команда тренера
            31 березня 2013, 19:48

            Олександр Пономарьов вершив долю своїх підопічних на вокальних батлах "Голосу країни", заручившись підтримкою легендарної солістки гурту "Arabesque" Міхаели Роуз, про це повідомляється на офіційному сайті Пономарьова. 

            Днями відбулися зйомки чергового етапу "Голосу країни" - вокальних батлів, де підопічні зіркових тренерів заспівали у парах. Кожен із тренерів, за результатами виступів, повинен був обрати серед 14 вокалістів лише сімку щасливчиків, які надалі змагатимуться у проекті. За правилами проекту на цьому етапі шоу кожному зірковому тренерові допомагає музичний експерт. До своєї команди Олександр Пономарьов запросив легендарну виконавицю диско з Німеччини Міхаелу Роуз.

            "Я радий, що Міхаела знайшла можливість приїхати до України та приєднатися до моєї команди на "Голосі країни". Мені дуже важлива її підтримка, адже я глибоко поважаю Міхаелу як справжнього професіонала, ціную як колегу. Щиро радий нашій дружбі, Міхаела дуже сонячна та відкрита людина. До речі, моєю першою касетою в юності була касета саме гурту "Arabesque". Це – легендарний диско-колектив. Для мене велика честь співпрацювати разом з Міхаелою Роуз на "Голосі країни", - говорить найдосвідченіший тренер проекту "Голос країни" Олександр Пономарьов.

            Варто зазначити, що німецький поп-гурт "Arabesque", в якому Міхаела Роуз була незмінною солісткою, здобув шалену популярність наприкінці 70-х – на початку 80-х років. Особливий запит у глядача група мала в Японії, де платівки розходилися мільйонними тиражами, а європейську славу гурт "Arabesque" здобув у 1980 році після виходу "Marigot Bay". Серед всесвітньовідомих хітів групи можна назвати "Midnight Dancer", "Hello, Mr Monkey" та "In the heat of a disco night". У 1980 році у СРСР на фірмі "Мелодія" вийшла платівка гурту, яка одразу стала, як тоді казали, "дефіцитною". Сьогодні ж гурт, змінивши назву на "Arabesque feat. Michaela Rose", у складі Міхаели Роуз та двох нових вокалісток активно гастролює, виконуючи всесвітньовідомі хіти.

            Особисте знайомство Олександра Пономарьова та Міхаели Роуз відбулося у 2007 році, коли співачка приїжджала з концертом до Києва. З того часу артисти підтримують дружні стосунки. Варто додати, що Міхаела Роуз активно слідкувала за "Голосом країни", який проходив у Німеччині, а Олександр Пономарьов, у свою чергу, ділився враженнями з Міхаелою про український "Голос країни", в якому він брав участь.

            "Уперше я дізналася про Олександра Пономарьова під час футбольного матчу, коли він неперевершено виконав Гімн України, - говорить Міхаела, - потім я познайомилася з ним особисто у Києві. Я вражена голосом Олександра і мені подобається його творчість. Я із задоволенням прийняла запрошення від Олександра Пономарьова стати експертом у його команді на проекті "Голос країни". Мені було цікаво дізнатися більше про Україну та її сучасну музичну культуру", - додає Міхаела Роуз.

            Нагадаємо, що Олександр Пономарьов утретє став тренером "Голосу країни" - телевізійного вокального шоу на каналі "1+1". Прем'єра нового сезону відбулася 10 березня 2013 року. Проект виходить щонеділі о 20:15.

            Сортувати по:
            даті    
            популярності    
            captcha
            Символів залишилось: 1000