• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Міняю жінку 5

         Про шоу

         нилу

         Півфіналісти обрані. Шоу залишили Рожден Анусі, Niloo, Галина Безрук та Василь Жадан

         Команда тренера
         17 квітня 2012, 13:44

         У неділю, 15 квітня, на сцені "Голосу країни" було названо півфіналістів шоу з команд усіх чотирьох зіркових тренерів. У проекті залишилося 8 найсильніших голосів, які наступної неділі змагатимуться за місця у фіналі.

         Цього разу тренери не мали права голосу – долю вокалістів вирішувало лише глядацьке голосування. До півфіналу пройшли: Марія Яремчук, Кирил Туріченко, Ангеліна Моняк, Наталія Пічкур, Назар Савко, Ілларія, Олександр Онофрійчук та Павло Табаков. Проект залишили Галина Безрук, Niloo, Василь Жадан та Рожден Анусі.

         Зірковим гостем чвертьфіналу став Ігор Крутой – він акомпанував Валерії, яка виконала свою нову пісню "Я тебя отпустила". Найбільше цього ефіру зіркових тренерів вразив номер Марії Яремчук. Також тренери позитивно відреагували на рок-образ Павла Табакова, який прекрасно виконав пісню гурту Queen "I want it all".

         Отже, наступної неділі 8 найкращих виконавців шоу "Голос країни. Нова історія" співатимуть у півфіналі. Цього разу до голосування долучаються зіркові тренери, вони розділять між двома учасниками своїх команд 100% своїх симпатій. Ці відсотки у сумі з відсотками глядацького голосування визначать фіналістів проекту.

         Фінал шоу відбудеться 29 квітня. Четверо переможців співатимуть, щоб отримати почесне звання голосу країни та контракт із найбільшою рекординговою компанією світу Universal Music Group.

         Нагадаємо, у фіналі "Голосу країни" голосування відбувається за такими правилами: в командах залишається по одному вокалісту. В першій частині ефіру, за результатами глядацького голосування, шоу залишають два артисти, які набрали найменшу кількість голосів. Участь у суперфіналі беруть два учасники, що стали лідерами. Вони наново змагаються за прихильність глядачів. Переможцем стане той, хто набере найбільшу кількість голосів.

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • Олександра 18 апреля, 00:18
          4  
          не згоден
           
          згоден
          вперше почула Марію Яремчук на останній передачі, і вже після того передивилася записи Голосу Країни в т.д. з її участю. Я не великий спеціаліст, в мене лиш середня муз освіта, але дивно читати тут у відголосах стільки негативу.В дівчини сильний голос, це від неї не відбереш. Вона гарна і прекрасно тримається на сцені.... Але ми звикли помічати більше негатив... чи просто заздримо?
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          Vikki 18 апреля, 09:55
          3  
          не згоден
           
          згоден
          все вірно і гарна і тримається і сильний голос, але приємного співу не виходить. Видно, що дуже молода і дуже старається.... але поки що нічим не вражає і не чіпляє. реально найслабша поміж інших
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          Ирма 18 апреля, 11:23
          3  
          не згоден
           
          згоден
          так, заздримо, але моняк і безрук
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Анна 17 апреля, 17:17
          3  
          не згоден
           
          згоден
          Любопытно, чем это звёздных тренеров так поразил номер Марии Яремчук??? Наверное, массовой подтанцовкой, больше нечем было. Не надо было ей браться за хит Софии Ротару,, т.к.по сравнению с великой певицей исполнение этой песни Марией было очень слабеньким. Как-то не верится, что она действительно стала лидером зрительского голосования в группе.....
          Ирма 17 апреля, 20:06
          4  
          не згоден
           
          згоден
          да как-то странно ее лидерство по голосованию. Последний номер. Причем самый худший. Те, кто помнит Яремчука старшего - уже уснули. Девушки самые активное в голосовании вообще вряд ли будут за нее голосовать. Парни и так редко голосуют. ... это все напоминает сказку о голом короле....
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          lanusya 18 апреля, 14:05
          8  
          не згоден
           
          згоден
          Неужели правда есть люди, которые голосуют за детей только из уважения к родителям? Для меня это какой-то нонсенс...
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы