• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пекельна кухня

         Новини

         ruslana grustit

         Руслана Лижичко: я знаю, як боляче для співаків вибувати з шоу

         Команда тренера
         22 червня 2011, 14:26

         Жоден з коучів не залишився байдужим до вибування з проекту Андрія Сухарєва. Цей інцидент та складність прийняття рішення тренерами прокоментувала Руслана, яка відчула на собі тягар відповідальності за чужі долі.

         Руслана:

         Андрюша Сухарєв має унікальний голос. Це була наша помилка, помилка всіх тренерів - ставити в пари потенційно сильних виконавців. Але в нас не було вибору. Навіть, у мене були такі пари, які, я знаю теж, що поставила їх неправильно. Тому що я була вимушена вибирати з двох сильних – кого виганяти, а їх двох треба було залишати. Те ж саме відбулося і в Діани. Треба було розкидати цих артистів по іншим дуетам. І тоді б вони двоє залишилися в проекті. А оскільки їх двох поставили в дует, то однозначно так вийшло, що вибув один з найсильніших, найоригінальніших голосів цього проекту – Андрій.

         І я знаю, як це боляче для співаків. Воно все залишається за кадром, за лаштунками, але я продовжую спілкуватися з ними і знаю про це. У мене, наприклад, Уляна вибула, але я з нею спілкуюся, і я знаю, що людина вже довгий час перебуває у депресії. І це незважаючи на те, що ми постійно розмовляємо в скайпі, вона дала мені одразу всі координати. Ми підтримуємо одна одну. І оскільки доля нас звела, це вже прекрасно. Вона не програла, надалі можуть бути якісь спільні речі. Але тим не менш я чудово розумію, як люди це переживають. І взагалі цей проект викликав набагато більше емоцій, ніж всі очікували.

         Все це говорить про те, що такого проекту вже давно не чекали, що він настільки багато витягує з нас емоцій. Більше, ніж ми звикли. Бо ми ж звикли до всіляких шоу і ні на що вже практично не реагуємо. Вже в нас імунітет такий: що б не відбувалося, то все по барабану. А тут проект практично ніби близький до схеми відомих баттлів, до Євробачення, якихось інших конкурсів. Та все-таки є в ньому щось особливе. Тому це очевидно, що він викликає такі сильні емоції .

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • ЛЬВІВЯНИ Вчера, 16:35
           
          не згоден
           
          згоден
          А от ми думали що ти РУСЛАНА а ти просто руслана
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Руслан Вчера, 15:42
          1  
          не згоден
           
          згоден
          Алёна 22 июня, 20:31 Да, сильный, оригинальный голос, но не вернём Андрея .... БЕЗОБРАЗИЕ !!!! Идиоты !!!! У меня полное разочарование....Не хочу дальше смотреть..........
          Руслано!Поверніть Віку Рихлюк назад!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Виктор 22 июня, 23:00
          2  
          не згоден
           
          згоден
          я думаю,что высказывания о неуважении.по меньшей мере идиотские. во первых не Руслана решает(на мой взгляд),а камарилья а ля костя.во вторых значит такие как орест не уважали её и раньше. и хорошо если Руслана поддержит тех кто ей реально понравился по мере своих возможностей в реальной жизни,а не в этом спектакле. а главное научит ребят отвоёвывать и завоёвывать своё место в дерьмовом шоу бизнесе,который стал бизнесом,но ни как не искусством,в котором бабки решают всё, а талант без бабок и связей- ничего.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Соня 22 июня, 22:22
          1  
          не згоден
           
          згоден
          Да ты поступила жестоко!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Орест 22 июня, 22:21
          1  
          не згоден
           
          згоден
          Руслана ти .......... і Чернівці тебе уже зневажають!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы