• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пекельна кухня

         Новини

         Олександр Пономарьов_5

         Олександр Пономарьов: драматичний розвиток подій – можливо, стратегія Арбєніної

         Команда тренера
         23 червня 2011, 09:15

         Олександр Пономарьов був єдиним з коучів, хто встав і обійняв Андрія Сухарєва після вердикту, за яким хлопець мав покинути шоу. Співак вважає, що з Андрієм зіграв злий жарт невдалий репертуар, а сам би ніколи не поставив його та Івана Ганзеру в один дует.

         Олександр Пономарьов:

         Дует Андрія Сухарєва та Івана Ганзери мене справді зачепив. Вони гарно заспівали, номер був дуже душевний. Як то кажуть, хлопці "качнули" по-справжньому. Але я намагаюся розглядати ситуацію не тільки з позиції емоцій. Вони первинні але швидкоплинні: ми отримали імпульс, запам'ятали його, і він нам або щось дає, або ні. В даному випадку наслідком цих емоцій стало те, що Сухарєв покинув проект. І мені справді дуже шкода, що так сталося, адже хлопець має великий потенціал, в нього досить унікальний голос.

         Я не плакав під час їхнього виступу. Проте в той же час я був засмучений тим, що ці два вокалісти опинилися в одному дуеті. Якщо не знати історію Вані Ганзери, то можна лише констатувати, що обидва вокалісти заспівали професійно, дуже добре. Проте в будь-якому випадку було б шкода обох.

         Діана підібрала для них дуже вдалу пісню. Вона вокальна, менш зручна для Андрія Сухарєва, але більш зручна для Івана Ганзери. Вокал останнього мені ближчий, такий широкий, в якому нічого не приховується. Артист просто демонструє те, що в ньому є, свою школу та практику. Сухарєву було складніше, адже його фішка в іншому. Але в цьому знову ж таки є певна стратегія, можливо, це був такий задум Діани. Я б так не вчинив з цими учасниками, проте в цьому й суть цього шоу, що всі ми, тренери, різні.

         Для мене в цьому номері на першому місці виявився Ваня Ганзера. Він краще заспівав, проте конкретно цю пісню, бо вона була йому зручною для виконання. Уявіть, що ми поставили змагатися Фреді Мерк'юрі та Майкла Джексона, вибрали для них пісню Мерк'юрі. І ми відразу зрозуміємо, що Майклу Джексону буде дуже важко її виконати, проте чи поганий він після цього співак?

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • Таня 25 июня, 06:15
          2  
          не згоден
           
          згоден
          А чё это не любят? А кого любят? Люди без вкуса вообще мало кого любят. Мне нравится Пономарёв. Возможно, у него не самый сильный голос. Но он хотя-бы чувствует что поёт. И отличное чувство юмора - чем не понравилось поведение на проекте - не понимаю.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • зритель 24 июня, 16:42
          5  
          не згоден
           
          згоден
          Самовлюбленный и очень зависливый человек!Скажите хто нибудь часто слышыте что кто то напевает песни пономарева?Да не любят его люди не любьят
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          Ната Вчера, 23:25
           
          не згоден
           
          згоден
          Я напеваю и очень часто... А вообще старшно не люблю категоричности! Вы так говорите будто с ним знакомы. Не Вам ли завидует?
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Валя Тернопіль 23 июня, 11:26
          4  
          не згоден
           
          згоден
          Це доказ,що Сашуня Найкращий тренер!Хто і що не писав би,вони не знають Пономарьова,як людину,а судять Його за жовтим виданням.Тепер подумайте,як легко можна образити людину ні в чому не винну...Талановита людина-талановита у всьому!Ці слова про НАЙКРАЩОГО СПІВАКА -ОЛЕКСАНДРА ПОНОМАРЬОВА!!!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          Інна 23 июня, 21:39
          6  
          не згоден
           
          згоден
          Після цього проекту жодне "жовте видання" не зіпсує Пономарьову репутацію більше. ніж він сам собі. Я ніколи не цікавилася його піснями. Бажання їх послухати виникло тоді, коли почула виконання його пісні Миколою Бобриком, який заспівав Пономарьова краще ніж сам Пономарьов. Оскільки, кількість символів у коментарях обмежена, то я не буду "розпинати" цього "НАЙКРАЩОГО СПІВАКА", але його поведінка на шоу, м'яко кажучи, бажає кращого.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          юляшка 25 июня, 19:34
           
          не згоден
           
          згоден
          100 % Пономарев побоялся, что Бобрык будет лучше, чем он и не взял. Пономарев раздражает.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          Ната Вчера, 23:26
           
          не згоден
           
          згоден
          Це заздрість...
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы