• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пекельна кухня
        • Міняю жінку 4

          Онлайн конференції з учасниками

          Скрипка Олег

          Олег Скрипка на зв'язку!

          Команда тренера
          27 березня 2012, 17:44

          28 березня о 15:00 на питання відповідатиме Олег Скрипка. Питання йому можна поставити ТУТ.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Марта Сегодня, 02:55
            
           не згоден
            
           згоден
           Я так само обожнюю Скрипку,його пісні, але якщо йому не подобається стиль Рождєна,його манера виконання,то це не означає,що іншим не до вподоби. Особливо не сподобався коментар нарахунок того ,що Анусі любується собою.Якщо придивитись, то Рождєн співає з закритими очима і повністю відчуває пісню,виконуючи її на свій манер,ніби " в космосі кайфує"( і в цьому одна з його фішок),але аж ніяк не самозакохано,як всі на нашій естраді. Самозакохано це:Козловський,Басков і всякого різного роду такі виконавці .І ,доречі,там писали нижче,про те ,що Арбєніна має особливе ставлення до нього,"неравнодушна". При чому тут це??Чому коли людина когось захищає,це відразу означає ,що щось є більше між ними??В нього свій стиль аранжування пісень,їхнього виконання і він ,хоча б, заслуговує на те,щоб його прослухали ,похвалили чи вказали на помилки.Але аж ніяк не говорити про носки,метелика,таким чином відходячи від прямої відповіді.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Наталія Вчера, 21:25
            
           не згоден
            
           згоден
           Дааааа, вміють у нас люди робити з мухи слона. Напали на Олега зовсім не зрозуміло за що!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Наталя Вчера, 20:30
           3  
           не згоден
            
           згоден
           Колись Олег Скрипка сказав: "Коли артиста немає за що похвалити, йому кажуть про те, що у нього гарний костюм". Так ось, якщо суддя співочого конкурсу говорить:"У вас гарний метелик", це значить, що він не хоче образити конкурсанта якимись неприємними словами про його виступ. І якщо Олег Скрипка не побачив особливого таланту у Рождена, то це не кінець світу. Це його думка. А щодо висловів про те, що Олег не професіонал, - це просто смішно. Хоч раз побувайте на його концерті і ви тоді зрозумієте, що таке дійно гарний спів, і що таке талант. Для мене талант, - це людина, яку хочеться слухати іще після того, як вона перестала співати. Рожден не з "таких людей". Може бути я помиляюся, і це якийсь новий стиль мені не зрозумілий. Але, як то кажуть "публіка не дура". За нього не голосують. Значить не "торкає". Всі прості люди сприймають пісні на ємоційному рівні, а не розбираючи спів на ноти. Іще я знаю точно - коли людині є що сказати глядачам її завжди зрозуміють і підтримають.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • наталя Вчера, 20:14
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Не розумію чого всі так переполошилися. Взагалі немає ніякої підстави піднімати такі серйозні теми у зв'язку із самим звичайним робочим моментом. Кожна людина має право на свою думку. Так, Арбеніна дещо трохи перенервувала. Це зрозуміло. Видно неозброєним оком, що до Рождена в неї особливе ставлення. Може вона дійсно вважає його дуже талановитим. Але, як на мене, це повинен доказувати він сам, а не вона. І не в суперечках, а своєю роботою на сцені. А так це все виглядає так, ніби він маленький мамин синочок і вона готова вмерти заради нього. Якщо ти талант, якщо в тебе є що сказати людям, то покажи це. Я не бачу в Рождені ніяких особливих здібностей. Як на мене в команді Діани були і є набагато обдарованіші співаки, але вона реально не дає їм ніякого шансу, бо тягне свого улюбленця. Щодо системи. Арбеніна не знає, що таке насправді ідти проти системи, а ось Скрипка знає. Він борець. І коли він тільки починав, не було ніяких шоу, і ніхто його не пропихав.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Глядачка Вчера, 19:48
           5  
           не згоден
            
           згоден
           В Діани взагалі якісь ідіотські аргументи. Рожден йде проти системи - якесь ідіотство. Скрипка вибирає правильно, і про Рождена сказав правильно. Я його найбільше поважаю. Молодець. Кидай зрадницю дружину, що писала перед цим, знайдеш собі ще!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • дружина Вчера, 15:37
           2  
           не згоден
            
           згоден
           Олеже, почитай біля своєї біографії коментарі, тобі не соромно???Ти не в цирку працюєш, не забувай про це!!!Ось наприклад мене вразив цей коментар: Українка Сегодня, 14:35 1 До вчорашнього дня я поважала Олега Скрипку, але його поведінка останнім часом мене просто вражає.Особливо вчора він повів себе зовсім не як суддя шоу, на місці Арбеніної я б йому врізала так, щоб забув хто він є!!!Олеже, ти згадай з чого ти починав і в якому одязі ти виходив на сцену. Навіть зараз ти інколи вдягаєшся так, що соромно дивитися..., а про пісні я взагалі мовчу....(((( І Рожден співає набагато краще ніж ти, з цим погодиться більшість.Тому зверни увагу на себе, а потім будеш щось говорити!Ви судді і ви повинні звертати увагу на голос, а не на одяг!!!Я взагалі не розумію навіщо тебе туди взяли....Ти після кожного виступу говориш якусь нісенітницю, якщо не вмієш говорити, то краще сиди мовчи, не сором Україну!!!!....Жахливо....просто бракує слів....
           LUFTWAFFE Вчера, 22:15
            
           не згоден
            
           згоден
           Щоб щось патякати спочатку дорости до О. Скрипки!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • 111 Вчера, 13:04
           3  
           не згоден
            
           згоден
           "Зашпівай по українсшькі, тай зашпівай по українсшькі." Прийде час і заспіває. Якщо людина наразі не відчуває української мови то для чого її ламати. Щоб вон в черговий раз виглядала клоуном? І тим потішила Пономарьова.
          • 111 Вчера, 12:56
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Цілком згідний з ОЛЕГОМ. Але це не є проблемма одного Рождена. Це проблема цілої України. У нас робиться все для того, щоб тупо навязати українську мову, а навязування породжує спротив. І мало робиться, щоб цю мову робити популярною і модною. Скрипка багато робить для просування української культури, але в даному епізоді він трошки перегнув палицю. Скрипка також неординарний і його за це люблять, хоч є мабуть і такі, що не долюблюють його.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Ирина Вчера, 12:56
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Олег! Хотелось бы в Ваших комментариях больше профессионализма. Не о красивых улыбках участников/участниц, не о личных симпатиях (это не имеет никакого отношения к настоящему искусству), не о носках-бабочках. Извините, ничего личног Більше читайте тут: https://goloskrainy.tv/novyny/onlajn-konferenciyi-z-uchasnykamy/oleg-skripka-na-zv-yazku.html
          • Ирина Вчера, 12:55
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Олег! Хотелось бы в Ваших комментариях больше профессионализма. Не о красивых улыбках участников/участниц, не о личных симпатиях (это не имеет никакого отношения к настоящему искусству), не о носках-бабочках. Извините, ничего личного.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          12345...9
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы