• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пекельна кухня
        • Міняю жінку 4

          Про шоу

          Ангелина Моняк Валерия

          Ангеліна Моняк: при виборі між оперою та естрадою серце розривається

          Команда тренера
          25 січня 2012, 09:14

          Ангеліна з дитинства мріяла стати співачкою, проте не відвідувала музичної школи. Коли опинилася перед вибором вищого навчального закладу, вступила на факультет журналістики, хоча батьки мріяли про юридичну кар"єру для доньки. Через два роки Ліна пішла з університету, аби почати навчання у музичному училищі. Туди дівчину взяли відразу на другий курс, і тепер паралельно зі здобуттям вокальної професії вона навчається грі на фортепіано.

           До виступу на "сліпих прослуховуваннях" Ангеліна готувалася самостійно, вивчивши пісню на слух. Дівчині однаково гарно вдаються класичні та естрадні музичні твори, хоча вчиться вона на факультеті академічного вокалу. Всі думки артистки наразі заполонила лише музика, витіснивши особисте життя та будь-які інші вподобання чи  хобі. Кумирів у вокалістки немає, вона намагається залишатися самою собою у всіх ситуаціях та ні з кого не брати приклад. Хоче вступити до оперної консерваторії, проте готова до того, що проект "Голос країни" може змінити її плани.

          Ангеліна Моняк: Пісня, яку я виконувала, багатьом відома у російському варіанті, який записали Філіп Кіркоров та Анна Нетребко, проте я обрала оригінальну версію шведської співачки Малени Ернман. Композиція""La voix" повинна була стати моєю "фішкою" на цьому проекті, адже естрадний та оперний голос в одній пісні – це дуже класно. В мені живе ніби дві різні людини: одна хоче співати популярну музику, а друга – класичну. Я не можу надати перевагу якомусь конкретному жанру, хоча й постанова голосу у мене академічна. Коли думаю, що рано чи пізно треба буди обрати щось одне, серце розривається.

          Тим результатом, який я маю в шоу на даний момент, дуже задоволена. Чесно кажучи, взагалі не розраховувала на те, що хтось до мене повернеться. Зазвичай готую себе до найгіршого, аби потім отримати максимум емоцій від неочікуваного позитивного результату. А якщо говорити вже про мій вибір, то рішення піти в команду до Валерії приймала серцем. Я спонтанно зробила цей крок, вже прямо на сцені. У Валерії сильна вокальна школа, і, думаю, багато знань, які я зможу перейняти у неї.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Мэйсон 26 марта, 18:53
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Ангелина- будущий победитель шоу. Не меньше. Если не будет коррупции.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • эрик 25 марта, 22:47
           3  
           не згоден
            
           згоден
           кто же это так "грамотно" описал "жизненный путь" и "стремления"Ангелины.Сначала она была самоучкой,потом оказыается,что она учится игре на фортепиано в музыкальном училище.Но опять совершенно неожиданно оказывается,что она учится классическому вокалу.Как же тогда воспринимать ее самоучительство?А насчет песни на слух,так все учат песни на слух,по нотам исполняют в основном классические произведения.Пока эстрадного ничего не звучало,если вы имеете в виду песню из кинофильма "Крестный отец",то ее можно назвать эстрадной,но исполнялась она классическим стилем.Можно сказать что неплохо,можно сказать,что хорошо,но что это настолько "гениально",то это же смешно.Слишком много недостатков в пении.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • AN 23 марта, 22:31
            
           не згоден
            
           згоден
           Благослови, Боже, Ангелину! Ангелина, помни, что все таланты - от Бога.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Sbrserjo 28 января, 14:16
            
           не згоден
            
           згоден
           Это Голос краiни.Ангелина удачи тебе!!!!!!!!!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы