• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пацанки-2
        • Міняю жінку 4

          Про шоу

          Наталя Гордієнко_4

          Гордієнко не соромно покинути проект, а Мінєєвій стане сил на повторну боротьбу

          Команда тренера
          12 серпня 2011, 09:03

          Кожного тижня телеглядачі з нетерпінням чекають неділі, аби побачити на власні очі, на що ще здатні учасники проекту "Голос країни". Цього разу публіка не розчарується: такими підопічних Олександра Пономарьова та Діани Арбєніної ви ще не бачили. Безумовно, цікаво, чи втілять вокалісти обіцяне у життя, адже Сергій Юрченко мав продемонструвати справжній рок-н-рол у своєму виконанні, а Влад Ситнік вирішив бути обережнішим з експериментами. І найбільшою інтригою залишається образ Івана Ганзери, адже його останній виступ глядачі сприйняли неоднозначно. Та доки чоловіки не розкривають своїх козирів, дівчата з обох команд виявилися більш говіркими.

          Так, наприклад, Наталії Гордієнко дісталася композиція, яку вона ніколи раніше не виконувала, проте добре знає. "Це одна з найвідоміших українських пісень, - інтригує дівчина. – Я й досі маю змогу виходити на сцену з тим репертуаром, який мені до вподоби, і майбутній виступ не стане виключенням". Наташа й справді може бути спокійна: підспівувати їй будуть глядачі будь-якого віку. Та незважаючи на такий вдалий номер, до номінації дівчина також готова. "На сьогодні з шоу пішло вже багато крутих вокалістів та артистів, і мені не буде соромно до них приєднатися, - щиро заявляє Гордієнко. – Проте, чесно кажучи, не хотілося б".

          Колега Наташі по команді Ліка Бугайова не тільки радіє можливій вокальній дуелі, але, навіть, знає, хто може стати її суперником. "Номінація – це чудова можливість ще раз заспівати в ефірі та показати себе, - пояснює артистка. – Думаю, буду змагатися з Сергієм Юрченком, проте не втрачаю надії, що глядачі мене підтримають та будуть голосувати за мій виступ".

          Незважаючи на наближення до фіналу, команда Діана Арбєніної не втрачає згуртованості. За словами Ліки, вокалісти радяться один з одним і, найголовніше, говорять правду у вічі та тверезо оцінюють власні сили та можливості. Сама ж Бугайова виконає цієї неділі веселу рокову композицію. Раніше дівчина співала її тільки вдома під гітару, проте на сцені "Голосу країни" обіцяє виглядати дуже яскраво.

          Радянську класику випало співати на майбутньому концерті дівчатам з команди Олександра Пономарьова: знову заряджати публіку драйвом буде Катя Грачова, а ліричне амплуа втілить Даша Мінєєва. Остання нещодавно відсвяткувала День народження в один день зі своїм тренером. "Дев'ятого серпня я насамперед зателефонувала Саші Пономарьову, і ми обмінялися взаємними привітаннями, - розповідає колишня іменинниця. – Він побажав мені кар'єрного росту та великої сцени. Це дуже своєчасно". Крім коуча Дашу привітали близько 4000 прихильників, з якими вона товаришує у соціальній мережі, а найпопулярнішим побажанням стала перемога у проекті "Голос країни". Втім, саме свято Мінєєва провела у вузькому колі найближчих людей.

          За словами Дар'ї, найкращим подарунком для неї було б глядацьке голосування, завдяки результатам якого вона б могла продовжити участь у шоу. "Схвалення старших колег по цеху – це важливо і дуже приємно, але справжньому артисту важливіша за все любов публіки, - зізналася співачка. – Проте я знаю, що в житті завжди відбувається так, як необхідно саме в цей момент. І якщо я буду в номінації, мені не страшно. У мене вистачить внутрішніх сил, щоб ще раз поборотися".

          Догоджати глядачам збирається й Катерина Грачова, адже розуміє, що публіка нині – головний суддя проекту. В свою чергу, тренер Каті Олександр Пономарьов цього разу перенесе співачку у справжню казку. "В мене така пісня чудова, - захоплено розповідає Грачова. – Я її ніколи раніше не виконувала, проте вона мені дуже близька. Й у такому чарівному образі я почуваюся дуже комфортно". І хоча минулого разу коуч розкритикував учасницю за неуважність до його порад, Катерина обіцяє виправитися. "Зауваження були щодо мелодії, і я не виконала побажання Олександра лише через те, що не встигла за всім прослідкувати на сцені, - зізнається дівчина. – Коли намагаєшся все тримати під контролем, обов'язково про щось забудеш. Але на майбутнє я винесла для себе урок і тепер, в першу чергу, буду старатися слідувати його порадам".

          Та репетиції конкурсантів продовжуються, і молодим артистам доведеться вислухати ще багато тренерських настанов щодо вдосконалення власних виступів. Чи прислухаються вони до думки професіоналів? Дізнаємося вже цієї неділі о 20:00 на телеканалі 1+1.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Надюшка 16 августа, 20:29
            
           не згоден
            
           згоден
           Спасибо большое Дарье Минеевой за исполнение песни "Я в жалю". Я этой песни никогда раньше не слышала. Но она зацепила все струнки моей души. Голос просто завораживающе звучал в этой песне. Может быть, Дарье еще подойдет какой-нибудь страстный романс? Или что-то с этническим уклоном? Где голос может как плачущая влюбленная скрипочка задрожать или обжечь своей страстностью :) Спасибо огромное!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Диана 16 августа, 12:58
            
           не згоден
            
           згоден
           Наташка супер!!!Голос блек!!!Красота что ищо надо настроящому артисту!?
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • наташа 15 августа, 09:26
            
           не згоден
            
           згоден
           Наташа поет легко и непринужденно у нее есть та "изюминка" которая держит слушателя.Она должна выиграть.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Инна 14 августа, 23:21
            
           не згоден
            
           згоден
           Жаль,что ушла Бугайова.Это было ее лучшее выступление.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Євгенія 14 августа, 23:04
            
           не згоден
            
           згоден
           Катя Грачова! Ось вона, та зірка, на яку давно чекали! Кожна нота, мов кришталь... Слухаючи її, поринаєш у минуле 60-70х... я чула подібні голоси на платівках своєї бабусі... Такої чистоти в голосі вже давним давно ні в кого не було... Катя - просто супер! Нове золото України! Я за неї!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           111 15 августа, 17:52
            
           не згоден
            
           згоден
           Голос действительно "кристальный". Только лучшее, что было показано - это первый поединок на вылет. Остальные выступления, увы, не дотягивают. Либо плохо отрепетировано, либо от волнения голос подводит.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • coollooc 14 августа, 22:06
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Практически у всех участников конкурса, обычные, простите, ресторанные голоса. Таких певцов и певиц , на той же набережной в Севасе или Ялте НЕМЕРЯНО! Не пойму , от чего столько визга? Теперь о жюри , та кто ж определил в Звезды этих людей? У них что, золотые или платиновые диски есть? Спросите себя и друзей , у них есть компакты Понаморёва или Пьехи? Нету! Короче , обычная наша Украинская Телеголимотья...
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Вера 14 августа, 08:40
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Наташа знает что говорит!.Но мы ее узнали и будем ждать ее появления на большой сцене.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Александр 13 августа, 17:17
            
           не згоден
            
           згоден
           Наиболее успешно сложится творческая судьба у Минеевой,Меметовой,Мирзояна и Башкиной.Есть успешный опыт "предугадывания". А голосов страны много.Признание и любовь соотечественников,чтобы тобой гордились и ассоциировали с Родиной - нелёгким трудом даётся к таланту.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Дан 14 августа, 03:32
           1  
           не згоден
            
           згоден
           У Башкиной- когда возьмет себе псевдоним, с такой фамилией у неё ничего не получится
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Отвечаю 14 августа, 08:35
            
           не згоден
            
           згоден
           У Башкиной все впереди. Не место красит человека, а человек место. Шаляпин.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Алла 13 августа, 16:55
           2  
           не згоден
            
           згоден
           Наташа, куда ты собралась?! В финале должна остаться ты и Тоня Матвиенко! =)
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Вася Колбасов 14 августа, 22:37
           2  
           не згоден
            
           згоден
           Вот только не Тоня... Это ужас! Это пение сквозь зубы, просто кошмар!
          • Мила 12 августа, 23:53
           2  
           не згоден
            
           згоден
           Наташа, не покидай шоу! Ты единственная осталась,кто достоин стать "звездой"!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          12
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы