• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Міняю жінку 5

         Про шоу

         Игорь Татаренко Валерия

         Игорь Татаренко: выбрал Валерию, потому что она красивая

         Команда тренера
         22 січня 2012, 23:00

         До музики хлопця привчили батьки, які добре розуміються на музичній культурі, хоч і не мають професійної освіти. У 15 років Ігор почав співати, а у 20 зрозумів, що вокал – це те, чому він готовий присвячувати своє життя. Це стало приводом професійно займатися музикою.

         У дитинстві мріяв про спортивну кар'єру та хотів стати футболістом. Разом з батьками навіть поїхав до Києва для вступу у футбольний клуб "Арсенал", але Ігорю не вистачило спортивної підготовки.

         Сам пише тексти та музику. Поетичний дебют Ігоря відбувся в академії МВС. Після вступу до навчального закладу у хлопця розпочалося самостійне життя. Далеко від рідної домівки йому було настільки важко, що він почав виливати свої емоції у перших власних віршах. А згодом почав писати до них музику.

         Та й на цьому експерименти та пошуки себе для учасника не закінчилися. Протягом року він, крім того, що займався творчістю, працював у відділі розшуку та ідентифікував у морзі безпритульних. А ввечері після роботи їхав на студію.

         Зараз Ігор повністю присвячує себе музиці, пише пісні та продає їх. Принципово не співає у ресторанах. Весь свій вільний час проводить на репетиційній базі.

         На проекті "Голос країни" Ігор хоче знайти єдиний для себе напрямок для творчого розвитку, а також зрозуміти, що саме хочуть слухати люди.

         Игорь Татаренко: "Сегодня все было как-то не по-моему. Настраивался на что-то другое. У меня началось несмыкание голосовых связок еще на саундчеке, но вечером я сходил к фониатору и смог немного собраться. Я выбрал действительно достойную песню, в которой с первых же нот можешь показать то, на что способен. Но я сделал большую ошибку и посягнул на недосягаемое. Я не определился с тональностью. Я хотел побыть в роли Брайана Адамса, песню которого пел, но я не Брайан Адамс. Да, сходство в тембре есть, но все равно всегда нужно оставаться самим собой.

         Я очень волновался перед выходом на сцену. Но когда вышел и люди начали хлопать, я немного успокоился и просто спел для них.

         Пусть меня простит Александр Пономарев, но я выбрал Валерию, потому что она красивая и знает, что нужно женщинам. Я мужчина и хочу петь для прекрасного пола.

         Для меня название шоу и стало главным мотивом. Голосом страны быть нереально, потому что страна певучая. На кастингах очереди были просто огромнейшие. Выделиться среди талантливых вокалистов было очень сложно. Но я счастлив, что мне это удалось. Здесь, на шоу я хочу понять, в каком направлении мне двигаться. Я хочу понять, что нужно людям, женщинам. Здесь я хочу продолжать развивать свое творчество".

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • Елена 29 января, 19:58
           
          не згоден
           
          згоден
          Голос приятный, даже очень.Шансы в проекте очень высоки. НО!! !Мальчик уже очень сильно звездит - это ему может очень сильно помешать в голосовании.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы