• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • ++
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни. Діти

        Про шоу

        осадча гимназия

        Катя Осадча відвідала гімназію, де вчиться учасниця "Голос. Діти"

        Команда тренера
        12 жовтня 2012, 17:29

        Сьогодні Катя Осадча відвідала столичну Скандинавську гімназію, де вручила диплом учасниці "Голос. Діти" 12-річній Софії Сахаровій. Гімназія отримала з рук ведучої ексклюзивну табличку "Тут навчається учасник "Голос. Діти".

        - Хочу вас привітати з тим, що у вашій школі навчається одна зі ста талановитих юних вокалістів, які пройшли в проект "Голос. Діти", - звернулася до гімназистів Осадча. - Софія пройшла два дуже складних етапи кастингів, і я знаю, як вона хвилювалася під час сліпих прослуховувань. Ви не уявляєте, наскільки складно співати перед кріслами, розгорнутими до тебе спиною. Але Софія велика молодець! Наскільки успішно вона виступила на сліпих прослуховуваннях, ви дізнаєтеся зовсім скоро. Я не буду зараз розкривати всі секрети.

        - Мені подобається співати, я давно цим займаюся, - поділилася Софія. - Буває складно, буває мало часу на уроки, але я намагаюся встигати, щоб і співати добре, і вчитися добре. Під час сліпих прослуховувань було трохи страшно. Спасибі Каті, вона так підтримувала нас за лаштунками! Мені дуже приємно, що сьогодні вона приїхала до нас у гімназію.

        - Ми пишаємося тим, що в стінах Скандинавської гімназії ростуть такі талановиті діти, - прокоментувала директор Пушкарьова Тетяна Едуардівна. - Бажаємо нашої Софії перемоги і обов'язково будемо підтримувати її під час виступів у проекті!

        Візит Каті Осадчої відбувся в рамках всеукраїнської промо-акції "Голос. Діти", що стартувала на "1+1" 9 жовтня. На черзі - школи у Сімферополі, Харкові та Одесі.

        Нагадаємо, подібною акцією "1+1" хоче відзначити талант усіх 100 юних вокалістів, що стали учасниками "Голос. Діти". Незалежно від того, як складеться їхня подальша доля у проекті, всі ці діти, безумовно, талановиті.

        Хто з сотні юних вокалістів потрапить під крило Олега Скрипки, Тіни Кароль або LOBODA - стане відомо вже у листопаді. З 4 листопада на "1+1" починаються перші епізоди шоу.

        Сортувати по:
        даті    
        популярності    
        • Алена 6 ноября, 12:38
          
         не згоден
          
         згоден
         Тоню Матвиенко вернули ж в проэкт, может и для Ромчика будит 2 шанс, будим надеяться на это.....
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Алёна 5 ноября, 20:58
         2  
         не згоден
          
         згоден
         Уважаемый Константин Меладзе, тренера и организаторы проекта, пожалуйста возьмите Ромчика, он такой положительный мальчик и у него просто шикарный голос, настоящий ТАЛАНТ!!!! На сцене так хватает мальчиков и девочек с мягко говоря средними вокальными данными, а у Ромчика настоящий голос!!!! Он достоин того чтобы выступать в Вашем шоу! У Вас же шоу называется "Голос. Діти" Ромчик і є той самий голос!!!! Благаю Вас!!!!! Будь ласочка!!!!!!
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Лариса 5 ноября, 14:00
         3  
         не згоден
          
         згоден
         Хто зібрав таке журі? Як можуть судити дітей великі "педагоги", в яких на умі тільки одне- "какой сексуальный мальчик"! Так вони ж цих дітей зразу уявляють біля стрип - стовпа! Перегляньте склад суддей і замініть жіночу частину, не дискредитуйте добре ім`я "Голосу"! Нехай свої сволочні замашки крутять в "своих кругах"!
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Владислав 4 ноября, 23:06
         2  
         не згоден
          
         згоден
         Ромчик должен быть в этом проэкте, уважаемый Константин Меладзе, спасите ситуацию, мальчик находка, действительно талантище.....Просто несправедливо...у него должен быть шанс....
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         Алёна 5 ноября, 20:51
         2  
         не згоден
          
         згоден
         Да, да, да, я тоже согласна, что у этого мальчика настоящий талант!!!! Он настоящий ГОЛОС нашей страны!!!! Пожалуйста возьмите мальчика в проект!!!!
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Антоніна та Світлана 4 ноября, 22:28
         6  
         не згоден
          
         згоден
         У нас просто немає слів стосовно "професіоналізму" тренерів! Поверніть Ромчика на проект! Якщо не йому надавати шанс - то кому ж іще!!!!!!! Не можна нехтувати талантом, даним Богом! Костянтине, якщо не прийметься справидливе рішення, то навіщо Вам втрачати авторитет завдяки таким "тренерам-професіоналам"!!!!!!!!!!!!!!!?????
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Наталья 16 октября, 15:08
         6  
         не згоден
          
         згоден
         Катя Осадчая - трудяжка)) С каким энтузиазмом работает, вы б только видели!
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        Гороскоп
        Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы