• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пекельна кухня
        • Міняю жінку 4

          Про шоу

          Назар Совко Скрипка

          Назар Савко: починав разом з Ані Лорак, тепер її наздоганяю

          Команда тренера
          19 лютого 2012, 22:15

          Учасник команди Олега Скрипки, Назар Савко, пишається своїм українським корінням, намагається популяризувати рідну мову та мріє виконати авторську пісню на сцені "Голосу країни".

          Назар, як Ви могли б охарактеризувати Ваш баттл з Яною Шейн?

          У нас вийшов досить цікавий дует, бо Яна з Луганська, а я зі Львова – на сцені зійшлися дві крайні точки України. Було приємно поборотися, і я радий, що зміг довести: українська мова прекрасна, і вона має жити не тільки у західних містах. Нею треба розмовляти, співати та всіляко її популяризувати.

          Те, що Вашою суперницею була саме дівчина, ускладнило Ваш виступ?

          З дівчатами взагалі в житті важко, але і без них неможливо. Мені було комфортно з Яною на сцені. В першу чергу, у нас був дует, а не боротьба на рингу, нехай і музичному. Все-таки пісня "Я піду в далекі гори" навіть виглядає як дуетна, там є гарні розкладки на терції, тому ми досить швидко знайшли спільне звучання.

          Хто запропонував саме цей музичний матеріал?

          Це була ідея Олега Скрипки: можливо, він також вважає, що потрібно людей вчити української пісні. Так як я вже був знайомий з творчістю Володимира Івасюка, то було вирішено поширити це знання і на схід, аби там теж люди почули композицію славетного композитора.

          На сцені Ви виклалися на повну чи поступалися трохи дівчині?

          В музиці не можна піддаватися супернику, треба співати якнайкраще, викладатися максимально. Це не фізична боротьба, а тому ми змогли собі дозволити гарний тандем. Так склалося, що я переміг. І, звісно, мені шкода Яну, тому що вона прекрасна співачка та людина, але у неї все ще попереду.

          Вас підтримала Валерія під час обговорення виступу. Чи додало це Вам впевненості у своєму тріумфі?

          Я до кінця не розумів, переможу я чи ні. Але в той же час слова Валерії та Ані Лорак мене дуже підбадьорили. Крім того, наш тренер, Олег Скрипка, майже не адресував мені жодних зауважень, адже я виконав всі його вимоги, які були озвучені на репетиції. Яна, на мою думку, була трохи розконцентрована, я більше на неї звертав увагу, ніж вона на мене. Мабуть, це їй в чомусь і завадило.

          На репетиціях почувалися фаворитом тренера?

          Якщо брати до уваги той край, звідки я родом, то, звичайно, пісня була мені ближче. Сподіваюся, я зміг пропустити її крізь своє серце та душу, донести до слухачів. Але Яна чудово виконала свою частину роботи, тому своєї переваги я не відчував.

          Те, що помічницею Олега Скрипки на цьому етапі є Ані Лорак, стало для Вас приємною несподіванкою?

          Це була просто супер-новина! Ми з нею разом починали у 1995 році: був такий фестиваль "Веселад", який проходив у Києві на пароплаві "Маршал Кошовий". Він плив зі столиці до Одеси, і на ньому змагалися вокалісти. Потім всі поверталися до Києва, і у Палаці Україна був гала-концерт. Отож, Ані Лорак тоді отримала гран-прі, а я посів друге місце з піснею "Кіт Мефодій" мого двоюрідного брата Тараса Чубая. Вже наступного року на цьому ж фестивалі я виборов першу премію. Але, звісно, Ані "вистрілила" значно краще, тому я тепер її наздоганяю.

          Почали вже готувати пісні для прямих ефірів?

          Я прийшов на цей проект, аби зруйнувати його стереотипи щодо виконання пісень з чужого репертуару. Тут співають заїжджені шлягери, які вже всім набридли. Так як я є композитор і поет, обов'язково запропоную тренеру виконати на концерті свою авторську пісню.

          Але за правилами шоу Ви зможете зробити це тільки у фіналі.

          То прекрасно, я не проти стати для цього фіналістом. Як треба, то треба.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Оксана 19 февраля, 22:47
           2  
           не згоден
            
           згоден
           Шановний Назаре, Ви-людина позитив!!!Мала за щастя слухати Вас сьогодні!Респект!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы