Найскладнішим для Євгенії Червоножко виявилося назвати артиста, манеру якого вона взяла за основу для свого номеру. "Я передивилася цілу купу варіантів виконання цієї пісні, але не можу спиратися у своєму виступі на жоден з них. Безумовно, зроблю цю композицію по-своєму, як кожного разу на сцені "Голосу країни". Ми ж не переспівуємо оригінал, а даємо пісням власне звучання", - пояснює конкурсантка. Раніше їй не доводилося одночасно рухатися на сцені та демонструвати свій вокал, тому на репетиціях виникли деякі складнощі. "Найбільша проблема, яка переді мною зараз стоїть, - це сумістити танці та спів, адже подібної практики у мене не було, - говорить Женя. - З координацією рухів проблем немає, але іноді у буквальному розумінні темп композиції не дає перевести дух та ковтнути повітря". Стосовно постановки номеру, у самої дівчини не було жодних особливих побажань, тому вона повністю погодилася на бачення номеру Катею Царик. "Мені все подобається, я б не хотіла щось додати чи прибрати, - ділиться артистка. – Катя говорить абсолютно влучно і тільки те, що стосується безпосередньо виступу. З усіма її зауваженнями на репетиції я погодилася, і наша співпраця виявилася плідною". В цілому, як би не проголосували телеглядачі, Червоножко розраховує на справжнє диво і неймовірно хоче потрапити до півфіналу шоу.
Пісня "Мелодія" старша за Влада Ситніка вдвічі, проте він сам виявив бажання виконати її в прямому ефірі. "Мені дуже хотілося співати цю композицію, і я присвячую її своїй бабусі, - розповідає вокаліст. - Все моє дитинство вона наспівувала мені цю пісню і казала, що колись я її виконаю. "Мелодію" я вибрав не тільки з цих причин, хоча ця історія з минулого й мала вагому частку у прийнятті рішення. Просто мені дуже подобається ця композиція, я завжди хотів вийти з нею на сцену. Вона мелодійна, гарна, і в ній закладений глибокий зміст. Якщо враховувати ще й той факт, що я народився з Муслімом Магомаєвим в один день, про що я дізнався лише нещодавно, то мій виступ буде присвячений не тільки бабусі, але й легендарному артисту, яким я захоплююся. Пісня дуже складна і з боку вокальної техніки, і морально, і своєю динамікою. Але я зроблю все, що у моїх силах". Своєю участю у "Голосі країни" хлопець задоволений, незважаючи на деякі нюанси. "Я здогадувався, куди йду, коли подавав заявку для участі в цьому проекті. Ніщо мене не розчарувало, і все складається найкращим чином, - запевняє Влад. - Настрій вже трохи втомлений, і всі учасники зі мною погодяться. Але треба зібратися і видати якнайбільше".
До репертуару Алли Пугачової вже вдруге за час свого перебування на проекті звертається Наталія Гордієнко, проте хіти Примадонни даються дівчині нелегко. "Я зрозуміла: якщо пісня раніше була не близька тобі за духом, то найголовніша задача – полюбити її, - розкриває секрет вокалістка. - Аби це зробити, потрібно дослухатися до тексту, що я і зробила. Я полюбила цю композицію, а чи вийде в мене її донести до глядачів, хто знає. В будь-якому випадку, дуже приємно, що учасникам увесь час допомагають. Я прислухаюся завжди до тих людей, які говорять мені, що я маю співати і робити в кадрі, як я маю виглядати, бо вони займають свої місця не просто так". Дівчина впевнена, що фаворити публіки вже не зміняться. "Мені хочеться вірити в те, що я потраплю до півфіналу, - сподівається Наташа. - Якщо ні, то й на цьому спасибі. Після номінації я заспокоїлася, адже, в принципі, конкурс вже завершився, бо голосують за одних і тих самих. Врятувати мене або когось іншого може лише диво. Якщо воно станеться, буде круто, а як ні, то й ні». Тим не менш, саме "Голос країни" зробив з Гордієнко справжню леді. "Сьогодні я на сцені буду дуже гарною, і це найкрасивіша сукня у моєму житті, - зізнається вокалістка. - Навіть, стиліст запевнила мене, що це найгарніше вбрання, яке їй довелося створити в рамках проекту. Я вирішила викупити цю червону сукню для своїх майбутніх сценічних виступів. Та й у повсякденному житті стала більш жіночною".
Стас Конкін виконає сьогодні свою улюблену пісню з репертуару Джона Леннона. "Я пропонував її ще на минулий ефір, проте потім вирішив, що варто діставати козирі і заспівав "Суку-любов", - зізнається вокаліст. - Залишився козирний король, проте боюся, що у когось буде туз. Якщо повернутися до змісту пісні, то в моєму уявленні ідеальний світ майже такий, як у Леннона. Єдине, що я б залишив, - це релігію. Люди мають у щось вірити, адже, навіть, атеїзм – релігійна позиція. Головне, щоб ці вірування не були причиною розбрату між народами, війн". Обраною композицією Стас вирішив закріпити свою позицію у шоу. "Ті, кому я вже подобаюся, проголосують за мене. А піснею Джона Леннона я сподіваюся залучити додаткову аудиторію покоління моєї мами. Для себе я бачив мінімалістичний номер на цю композицію: тільки я, рояль і прожектор світла», - говорить Конкін. І мрію хлопця про рояль на сцені режисер-постановник виконав. «Вплив проекту на збільшення кількості моєї аудиторії я ще не можу оцінити, - продовжує артист. - Зазвичай всі концерти відбуваються у п'ятницю та на вихідні, а це репетиційний час. Коли повернуся до Одеси, влаштую reggae-party". Навчився Стас на "Голосі країни» новому не тільки у вокальному плані. "Цінний урок, який я виніс з цього шоу, полягає в тому, що іноді можна дуже легко помилитися в людях. Музика ніколи не зрадить, а людський фактор нікуди не діти", - зробив висновок Конкін.
Так звучить "Голос країни"! Голосуйте за улюблених виконавців, адже сьогодні тільки від глядачів залежить, хто пройде до наступного ефіру. Імена улюбленців фортуни дізнаємося за півгодини.