• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Міняю жінку 5

         Про шоу

         Олександр Онофрийчук

         Олександр Онофрійчук: я задоволений своїм виступом

         Команда тренера
         19 лютого 2012, 22:15

         Вокальні бої між учасниками команди Діани Арбєніної відкрив палкий шанувальник справжнього року, Олександр Онофрійчук разом з досвідченою вокалісткою Тетяною Лукановою. Хоч і Валерія, і Олександр Пономарьов, і Олег Скрипка після виступу пари віддали свої голоси за Тетяну, та все ж останнє слово належало Діані. За вироком тренера, переможцем дуелі став Сашко.

         Ще до того, як Ви дізналися, що Вашим суперником у вокальній дуелі буде Тетяна, чи мали підозри, що співати будете саме з нею?

         Я мав підозри, що буду в дуеті саме з Тетяною, тому що ми співаємо у схожих тональностях. Коли я дізнався, що буду виконувати пісню "Две звезды", я передивився всіх учасників команди та відмітив для себе, що буду співати саме з Тетяною. Я в той момент зрозумів, що вона одна з небагатьох учасників жіночої частини нашої команди змогла б заспівати жіночу партію цієї пісні. Це її репертуар.

         Як Ви відреагували на естрадну пісню? Адже Ваш формат – це рок.

         Пісня мені подобається. Але я не хотів співати другу партію, як в оригіналі цієї композиції. Тому зробив пропозицію заспівати партію Алли Пугачової. Зі мною погодилися та дозволили. Я задоволений нашим дуетом. Все пройшло добре. Нам з Тетяною вдалося заспівати класно.

         У більшості тренерів після Вашого виступу були зауваження саме до Вас. Чого стосувалися несхвальні коментарі коучів?

         Дійсно, всі тренери були проти мене після виступу. Олег Скрипка, Олександр Пономарьов та Валерія сказали, що я трошки невпевнено заспівав. Я погоджуюся з ними.

         Ваша невпевненість, яку відмітили тренери, була пов'язана з тим, що пісня була не Вашого формату?

         Можливо. Ця пісня стала ризиком для мене, тому що я такий формат взагалі не виконую. Але я думаю, що я заспівав трошки краще, ніж сказали тренери. Можливо, просто коучам більше сподобався виступ Тетяни. Але слава Богу, що в мене повірила Діана Арбєніна.

         Важко було протистояти такій досвідченій суперниці-вокалістці?

         Було трошки важко. Тетяна добре знає, як співати таку пісню, яку ми виконували. А для мене наша композиція була новою та взагалі не моїм форматом, тому трошки було страшно. Але в глибині душі я вірив, що пройду, і слава Богу, що так вийшло.

         Як оцінювали свої шанси на перемогу з такою суперницею?

         П'ятдесят на п'ятдесят. Справа в тому, що наш тренер – дуже неординарна особистість. Вона могла змінити своє рішення стосовно того, кого залишити в шоу, на останніх нотах. У нашому дуеті не можна сказати, що я сильніший, а Таня слабша. Можливо, просто саме мені Діана повірила трошки більше. Я її не підведу. Я буду намагатися виправити всі свої помилки, які я зробив на сцені.

         Які помилки на виступі вже встигли для себе відмітити?

         Мені поки що важко сказати. Треба подивитися відео. Можливо, я десь не взяв ноту. Можливо, не так рухався. Треба все побачити зі сторони та проаналізувати.

         Де краще вдалося відчути пісню та передати її енергетику: на репетиції чи на виступі?

         На виступі, тому що був повний зал людей. Вони давали свою енергетику. Був обмін енергією з публікою. На репетиції ти просто співаєш для себе, перевіряєш голос, звук. А коли є люди в залі, є місце енергетиці.

         Ви залишилися задоволені своїм виступом?

         Так, я задоволений своїм виступом.

         Чи готові змагатися за право на подальшу участь у шоу на повторному двобої?

         Я готовий до повторного двобою. Гадаю, що Діана може захотіти перевірити мене ще раз, тому що моєму виступу не повірили інші тренери. Так що все може бути.

         Майбутні прямі ефіри додають хвилювання?

         У прямому ефірі я не працював жодного разу. Якщо на шоу я буду співати такі пісні, які добре знаю, в яких можна буде і вокал показати, і зацікавити людей, тоді хвилюватися не буду навіть у прямих ефірах.

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • Сергей! 17 мая, 00:30
           
          не згоден
           
          згоден
          НАРОД! Арбенина сдала свои позиции в роке! Шоу закончилось, после первых прослушиваний... Дальше попёр, так называемый "ФОРМАТ"! И все хрени по поводу "главное - это душа" уперлось в форматных Павликов. Моё мнение по поводу Саши: ты НАХОДКА в глубине дешевизны украинской музыки. У тебя сила Марка Фредрика Фарнера. Радуй нас дальше! СПАСИБО ТЕБЕ ЗА ТВОЙ РОК!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Оксана 29 апреля, 23:50
           
          не згоден
           
          згоден
          Саша - ты лучший!! Не знаю, что случилось с Дианой, которою я тоже очень уважаю! Но, либо вы с ней поконфликтовали, либо..... что вероятнее, ( ой, не сплетни - видно сразу) обольстил, подлец Табаков наивную Диану!!! ШУТКА, НО В КАЖДОЙ ШУТКЕ ЕСТЬ ТОЛЬКО ДОЛЯ ШУТКИ! Саша! У тебя офигительный голос, тембр!!! Мурашки бегают по коже - это главный показатель!!! Ты будешь самым лучшим, только не останавливайся!!! БОГ тебе в помощь!!!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Вика 10 апреля, 11:44
          3  
          не згоден
           
          згоден
          Саша, ты забрал моё сердце, едва я услышала первые ноты твоего голоса на "Слепых прослушиваниях". Спасибо тебе за то, что ты поёшь настоящие песни, а не жалкие пластмассовые пустышки, которых сейчас так много.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Сергій 19 февраля, 22:32
          2  
          не згоден
           
          згоден
          Олександре! Козятин з тобою
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
          нмн 25 апреля, 09:37
           
          не згоден
           
          згоден
          сашко ти молодець ти справжній талановитий бажаю успіхів
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы