• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Міняю жінку 5

         Про шоу

         Павел Смірнов Арбенина

         Павел Смирнов: я обожаю Диану и оправдаю все ее ожидания

         Команда тренера
         12 лютого 2012, 21:30

         В дитинстві мріяв стати розвідником. Але здійсненню дитячої мрії завадила музична школа, в яку Павла відправила мама за компанію з його подружкою. У школі хлопець вперше взяв до рук гітару та відчув смак музики, який в ньому виховував викладач. Після цього думки про майбутнє спеціаліста з розвідки покинули хлопця назавжди.

         За фахом Павло інженер. Навчається в Одеській державній академії холоду та автоматизації. Свій вибір на користь зовсім не музичного закладу пояснив тим, що в момент визначення з ВУЗом не так сильно "хворів" музикою, як тепер, тому і вирішив будувати кар'єру в іншому напрямку. "Зараз я вже на сто відсотків впевнений, що музика – це моє. І я хочу розвиватися саме в музичному напрямку", – запевнив учасник.

         Наразі Павло отримує другу вищу освіту на заочному відділенні Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

         На його творчому рахунку – участь у багатьох вокальних фестивалях. Три роки поспіль Павло займав перші місця на обласних конкурсах. На фестивалі "Усмішки моря" у Болгарії посів третє місце.

         Для хлопця участь у проекті "Голос країни" – чудовий шанс перевірити свої сили.

         Павел Смирнов: "Петь на сцене для тренеров – это невероятный заряд энергии и эмоций! Это так грандиозно и круто. Пока пел песню, я даже не думал о том, поворачивается кто-то из коучей ко мне, или нет. Я просто пел. Диана развернулась ко мне в самом конце песни. Для меня это было самой большой неожиданностью. Я практически уже успел огорчиться, что никто не повернулся, но она это сделала. После всего того, что происходило на прослушивании, мое состояние очень сложно описать словами.

         Я счастлив, что попал к Диане Арбениной. Я в команде безумно классного человека, который за правду, за рок. Я обожаю Диану и оправдаю все ее ожидания.

         На проект я пришел, чтоб доказать самому себе, что я готов к серьезным проектам. Еще мне очень нравится формат шоу, потому что здесь одобряются и поддерживаются разные жанры. Я вижу себя и в роке, и в классике. Хочу попробовать все: и джаз, и блюз, и что угодно".

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • роза 12 мая, 18:20
           
          не згоден
           
          згоден
          смерно ты классный
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Ольга 31 марта, 18:54
           
          не згоден
           
          згоден
          Удачи!
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Ваше ім'я Константин 12 февраля, 22:16
           
          не згоден
           
          згоден
          Победить очень будет трудно но Для Ильичёвцев ты уже победил!!! Удачи.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы