• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Пацанки-2
        • Міняю жінку 4

          Про шоу

          матвієнко чверть

          Після шоу: Матвієнко поспішала до дочки, а Ситнік – до прихильниць

          Команда тренера
          29 серпня 2011, 12:55

          Хоча вчора визначилися лише півфіналісти шоу, деякі вже можуть назвати четвірку вокалістів, які будуть змагатися за звання "Голосу країни" 11 вересня. Та рано робити висновки, адже в деяких командах ще триває запекла боротьба за перше місце. Втім, підопічні Олександра Пономарьова вважають, що саме Влад Ситнік опиниться у фіналі, в той час як самого хлопця цей факт дивує й досі.

          "На початку шоу я не розраховував, що стану лідером глядацьких симпатій, - зізнається Влад. – Я сподівався на це, як кожен з учасників, проте не очікував, що пройду так далеко. Адже я академічний вокаліст, а це не завжди подобається молоді. Класичний жанр популярний у дуже вузькому колі людей, тому моє лідерство стало для мене приємною несподіванкою". Окрім сильного голосу у Влада є ще й приємна зовнішність, яку хлопцю ніяк не приховати. Саме тому після закінчення ефіру він завжди першим перевдягається у звичайний одяг і поспішає до прихильниць, які воліють з ним сфотографуватися та поспілкуватися на особисті теми.

          Так само черга дівчат вистроюється й до Арсена Мірзояна, який, на жаль, не проявляє особливого інтересу до них. "Я не впевнений, що мені подобається саме цей бік публічності. Нащо у мене брати автографи?", - питає артист, проте не знаходить відповіді. Шукати кохання серед прихильниць Арсен точно не збирається, і Стас Конкін його у цьому підтримує. Яскравий артист, який запам'ятався публіці своїм унікальним реггі-стилем, запевняє, що він відкритий для спілкування з усіма, проте в його серці вже живе любов до спокусливої брюнетки.

          За лаштунками можна було зустріти всю команду Стаса П'єхи у повному складі. Роман Стоколос підтримував свою дівчину Женю Червоножко і був вкрай незадоволений піснею, яку вона виконувала в прямому ефірі. Ольга Шаніс приходить як на репетиції, так і на концерти до конкурсантів. Дівчина запевняє, що артистична атмосфера підіймає їй настрій і надихає на щось нове у власній творчості. Олексій Мартиненко пропустив ефір, адже співав на власному концерті, проте приїхав обмінятися новинами зі своїми друзями хоча б після завершення сценічного дійства.

          В оточенні рідних збиралася додому Даша Мінєєва. Дівчина мало не розплакалася на сцені, проте вже трохи пізніше трималася дуже добре, посміхалася і запевняла, що не надто засмутилася. "Деякі підходили і, навіть, казали, що це мій найкращий виступ", - розповідає Даша. Так це чи ні, проте вокалістка встигла подарувати глядачам на проекті не один яскравий номер.

          Підопічні Руслани, як завжди, довго спілкувалися з тренером, і після – Тоня Матвієнко поспішала до своєї дочки, а Вася Логай до кінця не міг повірити у те, що його підтримує сама Діана Арбєніна і, можливо, завдяки її відкритій симпатії він і потрапив до фіналу. У свою чергу, Діана сказала лише кілька слів учасникам своєї команди і миттю зникла зі знімального майданчика.

          Шоу продовжується, і до фіналу залишилися лічені дні. Хто стане "Голосом країни"? Дізнаємося незабаром.

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Майя 30 августа, 13:06
           11  
           не згоден
            
           згоден
           Для Тоні Матвієнко - це шоу Голос України все повинно бути на українські мові, і пісні повинні виконуватись тільки українською мовою, одна назва диктує, а Тоня це більш ніж супер голос унікальний, зовнішність чудова, я ще не чула і не бачила а особенно пісня "Весна" вона повинна бути першою і мати її тут не до чого, якщо нема таланту то і сам бог не допоможе, у нас не так багато талантів які виконують наживо. Тонічка я тільки за тебе. А ще у нас є Настя Прихотько та Ані Лорак та й усе. Тонічка співай і не звертай уваги на тих хто заздрить тобі ти переможеш я бажаю від щирого серця. З повагою, Майя м. Київ
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           50 30 августа, 14:18
           1  
           не згоден
            
           згоден
           там немає чому заздрити! тоня- це повтор ЇЇ мами! А де своя ізюмінка!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Golub____ka 30 августа, 17:13
           3  
           не згоден
            
           згоден
           а повтор , також , потрібен.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Ника 30 августа, 22:24
           3  
           не згоден
            
           згоден
           Вона ніколи не зможе замінити свою матір!.. Дві Матвієнко на сцені не повинно бути.
           цитувати
           поскаржитись на коментар
           Ірина 31 августа, 09:16
           5  
           не згоден
            
           згоден
           Майя, ви що неграмотна? Навчіться спочатку читати, а потім залишайте коментарі! Шоу називається Голос Країни, тому назва нічого не диктує! І я вважаю, що справжній "голос країни" повинен бути всебічно розвинутим і співати різними мовами, бо в нас країна багатомовна. І до того ж, якщо звісно приз в шоу дійсно контракт з міжнародною компанією, треба співати те, що цікаво у світі. А ваші дрєвні пісні нікому давно вже не потрібні, навіть в Украіні, не кажучи вже про світ!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Оксана 30 августа, 12:35
            
           не згоден
            
           згоден
           Мені здається, що суть цього шоу не дуже співпадає з його назвою. Назва виправдовувала себе лише на сліпих прослуховуваннях, коли тренери вибирали учасників дійсно лише по голосу. А зараз, як і на інших подібних шоу тренери і глядачі вибирають серцем, душею за цілою низкою різних якостей (не стільки професійних, а скоріше людських), а не лише за голосом. На мою думку, на звання "Голосу країни" в цьому шоу можуть претендувати лише Владислав та Антоніна (хоча, в цьому випадку її прізвище не на її користь). Мені більше подобаються Міла та Арсен, але вони беруть не стільки голосом, як душею та своєю харизматичністю. А про Івана: в нього чистий голос, співає він правильно, а емоцій - ніяких (хоча, здається саме його тягнуть на переможця).
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • андрей 29 августа, 22:40
           2  
           не згоден
            
           згоден
           Наталия Сегодня, 18:19 Смотрю конкурс с первого дня и очень удивляют итого интернет голосования.Если конкурс выиграет Матвиенко значит все покупается и смотреть подобные передачи не имеет смысла.Это ужастно,что в нашей стране все решают деньги.Очень хочется верить,что это не так.ПОСМОТРИМ!!!!!!
           надеюсь што ето интернет голосование лажа ПОЛНАЯ. финалисты должны быть Ганзера Сытник Нитич и Матвиенко.Сытник явно лучше поет чем Ганзера,а Мила лучше чем Матвиенко.Пока за своих фаворитов Нитич и Сытника смс не отправлял,но в финале буду строчить за них с 4 телефонов что и вам советую делать.
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           djking 30 августа, 14:18
            
           не згоден
            
           згоден
           Абсолютно согласен!!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Shadow 30 августа, 14:26
           6  
           не згоден
            
           згоден
           строчите, строчите.. ))) жирным дяденькам на карман ..
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Наталия 29 августа, 18:19
           4  
           не згоден
            
           згоден
           Смотрю конкурс с первого дня и очень удивляют итого интернет голосования.Если конкурс выиграет Матвиенко значит все покупается и смотреть подобные передачи не имеет смысла.Это ужастно,что в нашей стране все решают деньги.Очень хочется верить,что это не так.ПОСМОТРИМ!!!!!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           50 30 августа, 14:23
           2  
           не згоден
            
           згоден
           мне тоже хочеться верить, що все будет- по чесному! шоу так начиналось оригинально и действительно по- чесному!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Виктор 29 августа, 16:20
           7  
           не згоден
            
           згоден
           ДААА... Посмотрел итоги интернет голосования.Матвиенко просто в глубоком отрыве.Учитывая ее последнее выступление- это мягко говоря вызывает недоуменную улыбку.В какой стране мы живем.?До сих пор держат народ за безмолвное стадо недоумков.Когда это уже закончится.? Если Матвиенко так и победит в этом шоу- то ничего. кроме сарказма это не вызовет.Зачем тогда проводить все эти выступления по настоящему талантливых исполнителей.Их опускают ниже плинтуса на глазах всей страны.Константин Меладзе- я уважаю аше творчество и творчество Вашего брата. Я надеюсь, что Вы как-то можете повлиять на ситуацию., чтобы не уронить свое имя как организатора такого шоу. А в целом мне очень нравится это действо.При условии , что все будет прозрачно.И ПОЧЕМУ НЕЛЬЗЯ В ПРЯМОМ ЭФИРЕ ОЗВУЧИВАТЬ В КОЛИЧЕСТВЕННОМ ВЫРАЖЕНИИ ИТОГИ ГОЛОСОВАНИЯ.ЭТО СНЯЛО БЫ МНОГИЕ ВОПРОСЫ. ТАКЖЕ МОЖНО В ОНЛАЙНЕ ДЕМОНСТРИРОВАТЬ ДИНАМИКУ ПОСТУПЛЕНИЯ ГОЛОСОВ ЗА КАЖДОГО ИСПОЛНИТЕЛЯ.ЭТО ПРИДАЛО БЫ ЕЩЕ БОЛЬШУЮ ИНТРИГУ ЭТОМУ ШОУ...
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Софія 30 августа, 22:38
           1  
           не згоден
            
           згоден
           Абсолютно с вами согласна! Если сравнивать, к примеру, интернет голосование на сайте vkontakte.ru, то Тоня Матвиенко там совершенно не является лидером. После увиденного результата собственными глазами приходит недопонимание, как она выходит в лидеры проекта каждый эфир!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           ... 31 августа, 02:21
           2  
           не згоден
            
           згоден
           При чём здесь сайт Вконтакте? Это русский сайт, а мы находимся в Украине! А смотрела на фейсбуке, твиттере, других сайтах?
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           nika 31 августа, 18:51
           2  
           не згоден
            
           згоден
           I що, там лiдер Тоня? Важко повiрити. Що до того, що vkontakte - россiйський: facebook як вiдомо теж не украiнський. Справа не в тому, що Тоня спiвае украiнською, я украiномовна украiнка)), але не вважаю Тоню лiдером серед учасникiв, i категорично проти того, щоб надати iй перевагу тiльки за народнiсть чи мову, чи схожiсть з голосом мами. Що до народностi - ii досить у Ванi, Арсен классно спiвае украiнською, тому...
           цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Олеся 29 августа, 14:08
           9  
           не згоден
            
           згоден
           Ну не давите Вы Арсена так,не знаете уже,как очернить, чтобы не голосовали: ГОЛОСОВАЛИ,ГОЛОСУЕМ И БУДЕМ!Его выступление очень класным!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
           Сергей 29 августа, 14:45
           5  
           не згоден
            
           згоден
           Да, я с Запорожья и на 24 августа никто из журналистов у нас не был. А концерт который дал Мерзоян и Логай - запомнился нам надолго. Это было лучшее шоу в Запорожье за несколько лет. Журналюгам продажным ЭТО не понять. Арсен с народа, это человек дела и слова. Вот бы эти журналюги поработали у нас на Запорожстали в сталепрокатном цехе, да получаса бы не выдержали в этом аду. Давайте, сделайте интервью с Запорожстали - Слабо???
          Гороскоп
          Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы