• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • Канал СИТИ
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Міняю жінку 5

         Про шоу

         Сусанна Карпенко Скрипка

         Сусанна Карпенко: в мене було таємне бажання ні до кого не потрапити у команду

         Команда тренера
         1 лютого 2012, 09:06

         В дитинстві співала у народному хорі. Закінчила музичну школу. Доленосним для дівчини стало знайомство з етномузикознавцями, які займаються дослідженням українських пісень. Так, з 1997 року Сусанна почала їздити по українських селах та збирати пісенну народну творчість, займаючись експедиціями в різні куточки України. Зараз Сусанна має величезний архів українських пісень, яким більш ніж 1000 років. Також проводить майстер-класи для всіх охочих, хто цікавиться фольклором. Разом з чоловіком співає у гурті "Божичі", а також займається власним сольним проектом– "Візерунчасті пісні".

         Співає у церковному хорі, працює консультантом по фольклору та хормейстром на студії при хорі ім. Г. Верьовки.

         З 2005 року співпрацює з Олегом Скрипкою. Разом з ним їздила в експедицію до Полтави, а також співає в його проекті "Чоботи з бугая". Знаходить час і на роботу у джазовому проекті – тріо "Київ". Професійно грає на бубні, а нещодавно почала навчатися грі на гуцульській скрипці.

         Сусанна понад усе прагне на шоу не перемоги, а представити фольклорний спів.

         Сусанна Карпенко: "Я хвилювалася, як і будь-який артист, тим паче в такому проекті я вперше. В мене була новизна відчуттів.

         Чесно кажучи, я думала, що реакція інших тренерів на виступ буде жвавішою, тому що фольклору на проекті звучало дуже мало. Але я дуже щаслива, що Олег Скрипка повернувся, і я попала у його команду. Це людина, яка вивчає фольклор давно, і використовує його у своїй творчості, тому я думаю, що ми знайдемо з ним спільну мову. Тим більше, ми з ним вже працювали разом. Думаю, що в нас буде цікава творчість. Не уявляю, що б ми робили, якби мене обрав хтось із поп-співаків.

         Коли я ще не знала, хто буде серед тренерів, в мене було таємне бажання ні до кого не потрапити у команду, а просто представити етнічну пісню стилю фольклорного співу. Просто представити, і не важливо обере хтось, чи ні. Та коли я дізналася, що серед тренерів буде Скрипка, захотіла, щоб мене вибрав саме він.

         Я готова на експерименти на проекті в певних межах. Я вже експериментувала з джазом. В ньому не відбуваєтся якесь ламання ні фольклору, ні джазу. Все дуже органічно поєднується. І на шоу я теж готова спробувати щось нове".

         Сортувати по:
         даті    
         популярності    
         • Герман 2 апреля, 11:29
           
          не згоден
           
          згоден
          Сусанна! На таких как Вы держится мир наполняясь любовью творца. Нижайший поклон Вам за Ваше серце. Ваша Душа желает одаривать мелодией всех и каждого. Любви Вам и красоты. Моё сердце с Вами.
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         • Стася 4 марта, 21:53
           
          не згоден
           
          згоден
          Интересно, с каких это пор Арбенина стала ПОП певицей???? Что за бред????
          відповісти цитувати
          поскаржитись на коментар
         Гороскоп
         Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы