• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • ++
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
       • Великі перегони
        • Пекельна кухня
         • Твоя країна
          • Мир наизнанку
            Правила голосування
             
            Правила голосування

            УМОВИ УЧАСТІ В ГОЛОСУВАННІ:

             

            1. Брати участь в SMS-голосуванні можуть телеглядачі, які є абонентами операторів стільникового зв’язку України: ПрАТ «МТС Україна», ПрАТ «Київстар» та ТОВ «АСТЕЛІТ». Брати участь в IVR-голосуванні можуть телеглядачі, які є абонентами фіксованого телефонного зв’язку.

             

            2. Брати участь в SMS-, IVR-голосуванні можуть телеглядачі, яким на день SMS-, IVR-голосування виповнилось 18 років. Враховуючи інтерактивний характер SMS-, IVR-голосування, організатор попереджає про зазначені вікові обмеження, але не несе та не може нести відповідальність за порушення телеглядачами правил про вікові обмеження.

             

            3. Надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер є платним. Вартість надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер 9969 становить 3,80 гривні (з ПДВ, без ПФ). Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без ПДВ. Вартість надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер автоматично знімається з особистого рахунку абонента. Телефонний дзвінок на Довгий номер є платним, якщо абонент залишатиметься на лінії після звукового сигналу. Вартість одного телефонного дзвінка на Довгий номер становить 3,60 гривні (з ПДВ, без ПФ).

             

            4. Довідки щодо умов SMS-, IVR-голосування надаються за телефоном (044) 538 03 08, дзвінки оплачуються відповідно до тарифів оператора.

             

            5. Послуга надається ТОВ «ВЕС Медіа».

             

            6. Претензії щодо якості та порядку надання послуг направляються на розгляд ТОВ «ВЕС Медіа». Телеканал «1+1» не розглядає претензії, пов’язані з якістю та порядком надання послуг доступу до інтерактивної системи SMS-, IVR-голосування.

             

             

            ПРАВИЛА УЧАСТІ В ГОЛОСУВАННІ:

             

            1. Для того, щоб взяти участь в SMS-голосуванні телеглядачеві необхідно з телефону, який підключений до мережі операторів стільникового зв’язку України: ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС Україна» та ТОВ «Астеліт» надіслати SMS-повідомлення на Короткий номер 9969 з номером учасника (тобто з одним із чисел 01, 02, …, 16).

             

            2. За успішне надсилання SMS-повідомлення на Короткий номер 9969 Абонент сплачує вартість послуг, вказану у пункті 2.3 цих Правил.

             

            3. Абоненту, який у період проведення SMS-голосування відправив SMS повідомлення з одним із чисел 01, 02, …, 16 на короткий номер 9969 у відповідь приходить одне з наступних SMS повідомлень:

             

            - якщо повідомлення надійшло в момент активного голосування за учасника № Х, який не вибув з проекту: Golos Krainy - 3 na 1+1!Vash golos pryjnyato! Dyakuemo! Bіlshe golosіv - bіlshe shansіv zahystyty ulyublenogo uchasnyka! Info: 0445380308

             

            - якщо повідомлення надійшло після зупинення Голосування: Golos Krainy - 3 na 1+1! Golosuvannya zupyneno! Slіdkuyte za efіrom! Info: 0445380308

             

            - якщо повідомлення надійшло за учасника № Х, який вже вибув з проекту: Golos Krainy - 3 na 1+1! Na zhal cey uchasnyk vybuv z borotby. Slіdkuyte za efіrom! Info: 0445380308

             

            4. Для того щоб прийняти участь у IVR-голосуванні, особі, яка виявила таке бажання, необхідно у період проведення IVR-голосування зателефонувати за номером, який відповідає учаснику проекту «Голос країни – 3» (0-900-102-ХХХ(ХХХ=801,802,…,816).

             

            5. Абонент, який у період проведення IVR-голосування зателефонував на довгий номер, закріплений за одним із учасників, почує у відповідь голосове повідомлення наступного змісту:

             

            - якщо дзвінок здійснено під час активного IVR-голосування: Шоу «Голос країни -3» вітає Вас! Вартість дзвінка 3 грн.60 коп. з ПДВ. Якщо ви покладете слухавку негайно, Вам не буде виставлено рахунок, але Ваш голос не буде враховано. Звуковий сигнал. Дякуємо. Ваш голос враховано.

             

            - якщо дзвінок здійснено після зупинення IVR-голосування: Шоу «Голос країни -3» вітає Вас! Зараз голосування за учасників шоу неможливо. Слідкуйте за ефіром на каналі «1+1»! Автоматичне розірвання зв’язку.

             

            - якщо дзвінок здійснено за учасника, який вже вибув з проекту: Шоу «Голос країни -3» вітає Вас! На жаль, цей учасник вибув з подальшої боротьби. Слідкуйте за ефіром на каналі «1+1»! Автоматичне розірвання зв’язку.

             

            ОСОБЛИВІ УМОВИ:

             

            1. За результатами SMS- та IVR-голосування визначаються учасники кожного ефіру, що продовжують участь у боротьбі.