• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • ++
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Голос країни
        Відео

        Фінал. Частина 1

        16

        Сортувати по:
        даті    
        популярності    
        • ася 10 июня, 11:51
          
         не згоден
          
         згоден
         доброго дня моя дитина буде приймати участь в голосі країни дивне запитання чи не травмує це тв шоу її дитячу психологію займається вона вже 9 років естрадним вокалом знайомі кажуть веди дитину вона там мусе виграти такий голосище настінька петрик її краща подруга памятаєте водили до її викладачів казали голос рідкісніший ніж у насті вона вже стояла на великих сценах євробачення дитячого де перемогла\ на сцені нової хвилі де теж здобула перше місце \це різні концерти де моє чадо запрошують\ моєму дитятку лише 9 років але вона вже доросла\ отже у підсумку мені хочеться вас запитатичи справді це добре адже шоу має велики масштаби а маленьку зірочку що можливо й переможе тут з точки зору психології мені б нехотілося травмувати повірте я сама вокалістка і педагог тож я знаю що видбити бажання і віру у дитини нема нічого простішого а от як прищепити справа надто складна для мене моя дитина це в першу чергу моє щастя тож повірте я дуже не хочу що б моє дитятко хтось ламав на все добре
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • 12345 5 мая, 12:36
          
         не згоден
          
         згоден
         Інна Вчера, 16:29 Та я може й бидло, тільки-но я за свої слова завжди несу відповідальність. А ось вас мій коментар зачепив, бо якось ви так про пунктуацію трішечки забули у другому коментарі, що означає певний "емоційний барвник" у словах. Це свідчить про те, що ви таким і є. Бо інтелігентна людина завжди найде що відповісти, окрім дитсадкового "сам такий".Такі як ви зі своїм "кацапством" та "москальством" дискредетуєте нашу націю. Ви не розумієте, що подібною неповагою ви викликаєте неповагу, перш за все, до себе. А оскільки ви берете на себе сміливість писати/говорити/тощо від імені усієї нації, то таке відношення поширюється на усіх українців, у тому числі і на мене. А це означає, що я повинна червоніти перед певним колом людей, яких я дуже поважаю, за поведінку якогось тролля. Якщо ви за своїми словами не слідкуєте, що ж ви від Азарова чекаєте? Так під його зображенням пишеться "Микола Азаров", на відміну від вас, "12345". Я вдячна фіналістам шоу за те, що молоді є на кого рівнятись. Щиро їм дякую!
         дитячий садок... розумні книжки... не бачу сенсу з Вами спорити, інтелегентна Ви наша...може Ви тролите?!! я просто написав свою думку... а за лизоблюдство, яким наша влада займається 20 років, ніхто не поважає і поважати не буде...
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         12345 5 мая, 12:55
          
         не згоден
          
         згоден
         під "владою" мав на увазі , державу в цілому................... Будьте здорові....
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         Інна 9 мая, 23:00
          
         не згоден
          
         згоден
         І вирішили висловити свою думку на сайті вокального конкурсу? Для цього існує сайт ВРУ. І ваші погляди щодо "влади" ТУТ нікого не цікавлять. А щодо книжок, ви почитайте, все ж таки, Франко "Що таке поступ" (хоч і здається мені, що наші думки тут не співпадуть),а також Вацлав (В'ячеслав) Липинський "Релігія і церква в історії України"........можливо, перестанете виглядати на років 15 та подорослішаєте.
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Эстет 5 мая, 12:27
         6  
         не згоден
          
         згоден
         Выбрали Табакова?Это по принципу:не зьїм-дак понадкусую.Чем Ангелина не достойна называться ГК,?Чтобы страну представляли не в образе пидстаркуватого, с не очень приятной внешностью дядька,а представляли в образе красавицы с великолепным голосом!Нет же - выбрали серую посредственность,зато никому не завидно!
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         Гость 17 мая, 23:10
         1  
         не згоден
          
         згоден
         Що ж Ви, пане Естет, такий злий... Наче ж і на прекрасному розумієтесь (хоч і не завжди і не у всьому...), але скільки агресії... Ангеліна - красуня з прекрасним голосом і взагалі молодець... Однак вчитися їй іще і вчитися. Вона одержала другий результат і це достойно і обєктивно! Павло ж справді естет і щодо смаків, і щодо музики, і щодо виконання. Він профі, яких у нас вкрай мало, бо ж кому вони потрібні в нашій країні, на жаль... Можна ж маючи якісь таланти нічому й не вчитися, а виграти якийсь конкурс (і це іще в кращому випадку...) і вперед "радувати" середньостатистичного глядача з користю для власного фінансового стану... Дякую Богу, що цього не сталося з Ангеліною... Зовнішність Павла також заслуговує на більш шанобливе сталення, пане Аполлон! Про вік вже не кажу - запамятайте, якщо Вам зараз 20, то 33 вже не загорами :)
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • 12345 2 мая, 11:46
         4  
         не згоден
          
         згоден
         1+1 чому ефір починає кацап?!! Наскільки я розумію, це "голос країни" , а не "страни".... Чи Ви боїтесь ,що Азаров і Ко не зрозуміють нічого?!) Думаю, К. Осадча прекрасно впорається без представника "братнього народу".......
         Vikki 2 мая, 20:08
         5  
         не згоден
          
         згоден
         це тому, шановний, що окрім 12345, у користуванні є ще багато інших цифр.... сподіваюсь, ви зрозуміли ....
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         Інна 4 мая, 16:33
          
         не згоден
          
         згоден
         Шановна Vikki. Не зрозуміє. Це ж тролль)) Над ним посміятися варто.....хоча виховувати їх потрібно. Мала імовірність того, що до нього і мої слова дійдуть. Ось погляньте, тут бруду зараз буде))))
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         Інна 3 мая, 07:43
          
         не згоден
          
         згоден
         Ваше ім'я не 12345.......ваше ім'я Тролль! Напишу так, щоб дійшло, "мовою троллів". По-перше, Доманський відкриває ВСІ ефіри (якщо не всі, то більшсть) По-друге, срамота ви неосвічена. Книжки хоч би які розумні почитали, якщо робити нічого. Ми музичний конкурс оцінюємо, чи ток-шоу? А якщо без політики жити не можете, то вам на інший сайт. По-третє, в музиці не існує національностей. Запам'ятайте це. Використовуючи слово "кацап" та приховуючи справжнє ім'я, ви остаточно перейшли у розряд Бидла Українського. Як добре, що серед цього бруду існують такі люди, як Паша, Назар, Ангеліна та Марічка. Є на кого рівнятися (на відміну від отого сморіду, що коментарчик накалякало)
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         12345 4 мая, 13:09
         5  
         не згоден
          
         згоден
         Бидло це Ви шановна і подібні вам.........
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
         Інна 4 мая, 16:29
         4  
         не згоден
          
         згоден
         Та я може й бидло, тільки-но я за свої слова завжди несу відповідальність. А ось вас мій коментар зачепив, бо якось ви так про пунктуацію трішечки забули у другому коментарі, що означає певний "емоційний барвник" у словах. Це свідчить про те, що ви таким і є. Бо інтелігентна людина завжди найде що відповісти, окрім дитсадкового "сам такий".Такі як ви зі своїм "кацапством" та "москальством" дискредетуєте нашу націю. Ви не розумієте, що подібною неповагою ви викликаєте неповагу, перш за все, до себе. А оскільки ви берете на себе сміливість писати/говорити/тощо від імені усієї нації, то таке відношення поширюється на усіх українців, у тому числі і на мене. А це означає, що я повинна червоніти перед певним колом людей, яких я дуже поважаю, за поведінку якогось тролля. Якщо ви за своїми словами не слідкуєте, що ж ви від Азарова чекаєте? Так під його зображенням пишеться "Микола Азаров", на відміну від вас, "12345". Я вдячна фіналістам шоу за те, що молоді є на кого рівнятись. Щиро їм дякую!
         цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Валерій. Київ. 2 мая, 11:11
         11  
         не згоден
          
         згоден
         Вітаю Павла з заслуженою та довгоочікуваною . перемогою. Ви заслужили своєю відданістю пісні та Україні цю перемогу. Подальших перемог та фарту у творчості !
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Браво! Найкращі привітання!! 1 мая, 19:01
         5  
         не згоден
          
         згоден
         БРАВО!!! На проекті було багато талановитих і достойних особистостей. Але народ України обрав найкращого - Павла Табакова. Голос якого, через багато власних чудових пісень, сольних концертів і впродовж телевізійних ефірів полюбили мільйони українців. Чим і засвідчив народ України через голосування. Я особисто щиро дуже щасливий за Павла, за якого вболівав з першого ж ефіру! Найкращі вітання тобі!!! Ти справді достойний!!! Одну з ''вершин'' ти вже підкорив! Бажаю рухатися так і далі ;) Залишайся з тим прекрасним серцем, яке ти маєш і рухайся вперед з цим неповторно-багатим голосом яким ти володієш! Успіху тобі в житті! Божих благословеннь!!!
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • Антон 1 мая, 15:32
         10  
         не згоден
          
         згоден
         Слушайте, 1+1, вы же профессионалы! Так что же вы такие грубые ошибки допускаете?! Как можно выкладывать на официальной странице видео с таким диким рассинхроном звука и изображения?! Это уровень компьютерной домохозяйки...
         відповісти цитувати
         поскаржитись на коментар
        • ANRY 30 апреля, 18:38
         9  
         не згоден
          
         згоден
         На 1+1 як завжди проблема з відео трансляцією, навіть у записі.
        Гороскоп
        Овен Телец Близнецы Рак Лев Дева Весы Скорпион Стрелец Козерог Водолей Рыбы