• Канал 1+1 up_down
 • Канал 2+2
  • Канал ТЕТ up_down
  • ++
   • ТСН.ua
    • Женский портал
     • Автомобильный портал
      • Твоя країна
       • Мир наизнанку
        • 1+1 media

          Новини

          Анна Ходоровська

          1+1 продюсуватиме переможницю "Голосу країни" Анну Ходоровську

          Команда тренера
          14 червня 2013, 12:00

          Телеканал 1+1 починає роботу над продюсуванням переможниці вокального шоу "Голос країни. Все по-чесному" Анни Ходоровської. Вперше за три сезони "Голосу країни" 1+1 самостійно просуватиме переможця.

          "Для нас перемога Анни Ходоровської особлива, оскільки каналу вперше вдалося домовитися з власником формату Voice of ... про самостійне продюсування найкращого голосу країни. Ми раді можливості підтримати новий унікальний талант", - заявив Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа.

          Запис пісні й випуск диска Анни Ходоровської бере на себе "Комп М'юзік", ліцензіат компанії EMI, однієї з провідних студій звукозапису в світі. Саме тут народилися пісні таких легенд музики, як Deep Purple, Depeche Mode, Queen і навіть The Beatles! Тепер до цих легенд приєднається ім'я переможниці шоу "Голос країни"!

          "Я дуже хвилювалася перед фіналом, - згадує Анна Ходоровська. - Переді мною стояло так багато завдань - три композиції, в кожній свій характер - що всі сили я віддала підготовці. Вболівала за якість, а не турбувалася за те, хто з нашої четвірки виграє. Безумовно, почути своє ім'я мені було дуже приємно. Але я розумію, що це величезний аванс, і попереду багато-багато роботи".

          Нагадаємо, фінал третього сезону "Голосу країни" відбувся 9 червня. За перемогу в шоу боролася четвірка найсильніших вокалістів: Анна Ходоровська (команда Олександра Пономарьова), Ото Немсадзе (команда Святослава Вакарчука), Артем Кондратюк (команда Олега Скрипки) та Тарас Мельник (команда Тіни Кароль). Анна беззастережно виграла фінал, здобувши близько 64% глядацьких голосів.

          "Я дуже радий перемозі Анни. Не тільки тому, що вона мужньо пройшла цей шлях, але й тому, що участь у шоу "Голос країни" дозволила Ані відкрити свій справжній талант і зрозуміти своє призначення. Моя головна перемога як тренера на проекті "Голос країни" полягає у тому, що Анна вирішила займатися вокалом професійно і цього року вступати в музичне училище імені Глієра. Я докладу всі свої знання та зусилля, щоб підготувати її до вступних іспитів. Завдяки "Голосу країни" ми відкрили нову українську виконавицю ліричної пісні. Переконаний, Україна ще буде пишатися Анною Ходоровською", - сказав Олександр Пономарьов, тренер Анни на "Голосі країни".

          Сортувати по:
          даті    
          популярності    
          • Прохожий 21 июня, 15:57
           2  
           не згоден
            
           згоден
           реально ни в первом, ни в последнем не был определен реальный голос страны. уверен, что это последний Голос Країни. поясню: - нет интереса ни у зрителей, ни у богатых буратин; - талантов, как показал 3-й, в Украине уже не осталось) очень жаль 3-й Голос. причина: под личиной "все по честному" было спрятано реальное уродство местевчкового шоу-биза, а так же желание выпендриться некоторым тренерам(((
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • Карл 16 июня, 17:49
            
           не згоден
            
           згоден
           С печки на лавку!!! (Маршрут прродюссирования) И заканчивайте этот трёп:"А. Ходоровская будет представлять Украину на Евровидении 2014".... Маленькая она ещё!!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар
          • *** 16 июня, 17:25
            
           не згоден
            
           згоден
           Фотка классные!!! Пономарёв с Аней очень гармонично и красиво смотрятся! Ото - THE BEST!!!
           відповісти цитувати
           поскаржитись на коментар